Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerb rendszámú autómat...

Szerb rendszámú autómat féljek kinnt hagyni a XI. kerben az utcán? Vagy mindegy, hogy a rendszáma szerb, magyar, osztrák így is úgyis feltörik? Egyáltalán mennyire biztonságos a 11 ker?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerbiából vagy vidékről jöttél?
2010. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
honan veszed hogy Bp-en az összes autót feltörik?
2010. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ilyen paranoiás... Miért törnék fel? Szerinted a többi utcán parkolót mind naponta feltörik?

Amúgy XI.-i vagyok, én ígérem, nem fogom feltörni. De valószínűleg más sem. Még a VIII. vagy IX.-ben is kicsi az esélyed, itt meg pláne, ez viszonylag biztonságos (legalábbis Kelenföld, Albertfalva, Lágymányos és vonzáskörzete biztosan, itt élek.)

2010. ápr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Bocsi Szerbiából jövök, vajdasági magyar vagyok. Albertfalván fogok lakni albérletben. Mit tudom én honnan veszem. A hírekből meg az előítélet :s bocsi érte.

Akkor szerintetek ne aggódjak?

2010. ápr. 19. 16:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Albertfalva azért nem para. én is itt lakom a 11ben, igaz Lágymányoson. nem árt ha teszel rá kormányzárat, váltózárat, meg ilyesmit, de 100%os biztonság sajnos nincs.

érdemes oda állni, ahol a lakásból rá tudsz nézni a verdára.


és a kedves leosztók meg gondolkodjanak egy kicsit. ti nem féltenétek az autótokat, amiért éveket dolgoztatok??? én spec. nonstop be lennék tojva, h mikor viszik el. ez nem 1 10ezres bringa, ami helyett csak úgy veszel másikat!


ha nem feltűnően szép, vagy ritka kocsid van, és mondjuk nem túl új, akko ne parázz azért.


ja, képzeld, ahol lakom, a háztól nem messze van 1 kis parkoló, és áll ott két posszant kocsi már hónapok óta. sztem direkt hagyták itt, annak ellenére, h látszólag semmi baja egyiknek sem, csupán nem mai darabok.

ha valaki akarta, már rég ellophatta volna, mégsem tette.

2010. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok, bocs a hangnemért :) Ne parázz, Albertfalva kellemes hely.
2010. ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem kell megijedni, épeszű ember szerb, ukrán rendszámú autóra még csúnyán sem néz...
2010. ápr. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Miért nem néz csúnyán sem?
2010. ápr. 20. 10:29
 9/9 anonim válasza:
Az átlag magyarban - úgy vettem észre - van egy ilyen alapvető érzelem, hogy a szerbekkel nem érdemes "baszakodni". Azt meg nem tudhatják, hogy az autó tulajdonosa magyar-e, vagy szerb...
2010. ápr. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!