Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Honnan van embereknek ennyi...

Honnan van embereknek ennyi pénzük saját ingatlanra?

Figyelt kérdés

Szétnézek az ismerőseim között, vagy a barátaim körében s nagyon sokaknak van saját házuk pl. a Dunapartnál, ami valljuk be, azért elég drága környék.

És ezek az emberek pl. a kollégáim, szóval durván azonos a fizetésünk, ami max 120ezret jelent.


Értem én, hogy sok helyen segítenek a szülők...de a minimálbér nem valami sok. Nehéz elhinni hogy valaki 100ezer forintból összespórol magának egy 15-20milliós ingatlanra.


Amikor eladó házakat, lakásokat nézegetek, mindig megfordul a fejemben a kérdés: honnan van valakinek önerőből ennyi pénze


Az én szüleim is tudnak segíteni X millióval, de a fizetésem nem átlagon felüli, teljesen normálisan keresek. Beletartozom az átlagba.

De ha kiszámolom, hogy hiába nem élek nagy lűbon a kocsit tankolni kell, mobilszámlát be kell fizetni stb.

havonta 200ezreket lehetetlen félretenni


2016. szept. 16. 16:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ezen én is sokszor elgondolkodom. Akiket ismerek, és nem átlagon felüli a fizetésük-pl. itt Bp. mellett a br.200E már ilyen- kivétel nélkül örököltek vmennyit, és a rokonok dobták össze a többit, v. 1az 1ben a lakást.

Aki nem örökölt, és átlagos a keresete az én korosztályomtól lefelé,-38 vagyok- az vagy albérletezik, vagy a szülőkkel él, vagy olyan állapotú ingatlanban, amilyeneket a 80-as, 90-es évek elején kapásból elbontottak volna, de most inkább toldozzák-foldozzák.

Az én korosztályom átlagjózsija nem építkezik. Vagy a szülei vagyonából él, vagy nyomorog.

2016. szept. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

hűű sokféle válasz érkezett :)

Tudok szemezgeti bőven :D


köszi mindenkinek :)

2016. szept. 17. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!