Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gazkonvektorom begyujtasaval...

Istvan 76 kérdése:

Gazkonvektorom begyujtasaval lehet valami gond? Nagyon nehezen gyullad be . Hirtelen belobban "Robban". Igy nem merem hasznalni felek a robbanastol. Van valami otlete valakinek? Tudom hivjak szerelot. Megtortent Leghamarabb nov 8an tud jonni.

Figyelt kérdés

2016. okt. 31. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
semmi baja. alapból a konvektor úgy gyullad be, hogy a főégőn elindul a gáz, és az őrláng ezt begyújtja. ennyi. ezen nincs autómata vezérlés, ami szépen felcsavarná lágyan.
2016. okt. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek feltehetőleg az a problémája, hogy nem belobban, hanem némi várakozás után hangosan robban.


Ez attól lehet, hogy az égő résznek az őrláng felőli oldala el van dugulva valami miatt, így nem tud azonnal belobbani, hanem amikor a távolabbi részből odaér a gáz, akkor már elég nagy mennyiség van a konvektorban, ezért robban.

Vagy az őrláng csöve el van mozdulva a normál helyérő, túl messze van az égőtől, így túl sok gáz jut az égéstérbe, mire meggyullad.

2016. okt. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pontossan igy van.Az igazsag az hogy tavaly szerelot hivtam mert amikor csak az orlang egett akkor gazszagot ereztem a konvektor kapcsolojanal.Csinalt vele valamit es Azt mondta semmi gond ennel a tipusnalal nem letezik orlang csak 1-es allasban halvanyan eg a sor.
2016. okt. 31. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!