Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapest 7. kerületi költözés,...

Budapest 7. kerületi költözés, szerintetek?

Figyelt kérdés

Informálódni szeretnék , hogy Budapest 7.kerültében a Jobbágy utca milyen környék ?

Ugyanis a közvetlen környékében kaptam munkát és múltkor egy gyors lakásnézésben voltam ott (5-8.szám) .

Este volt és sötét így nagyon nem volt lehetőségem és időm sem felmérni a terepet viszont a lakás gyönyörű és modern kb beleszerettem viszont a környék is sokat nyom a latba . Férfi vagyok , küzdősportolok is nem esek hanyatt 1-2 hülyétől , de azért a biztonság az biztonság akkor is . Minden segítséget és véleményt nagyon köszönök .



2016. nov. 6. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
7. kerület a bulinegyed :)
2016. nov. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy kis történelem


https://www.youtube.com/watch?v=zHnZ6Xa7wl4


Ma már biztosan más a helyzet :)

2016. nov. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a VII. kerben van lakásom, ide születtem, imádnék itt lakni, de sajnos az én lakásom a bulinegyed közepén van (a régi gettó területe) és borzasztó hangossá, mocskossá vált.

A Jobbágy utca nem tartozik a bulinegyedhez, de a Keleti pu. és környéke inkább a kétes egzisztenciákról és az integrálódni képtelenekről szól.

Viszont vigasztaljon, hogy talán azon a Jobbágy utca tájékán meghúzzák magukat, mert pár lépésre onnan, a Dózsa György úton van a VII.ker. Rendőrkapitányság.

Én a helyedben inkább a házban lakókat térképezném fel, mert nagyon nem mindegy.

Vennél, vagy bérelnél?

2016. nov. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bérelnék :)

Igen azóta kicsit kutakodtam meg informálódtam és mondták hogy a Verseny utca érdekes és a Keleti környékén is vannak arcok elég vegyes ..

A ház az nagyon rendezett még a tetején ilyen kert szerűség is van olyan mint ha egy kis botanikuskertben lenne az ember , persze ettől még a lakók lehetnek gázosak . A tulaj szerint rendezett normális emberek laknak ebben a tömbben bár neki meg az a célja hogy kiadja tehát kell a hype .

2016. nov. 7. 22:34
 5/7 zgyzgy ***** válasza:
39%

Ez egy undorító környék.

Mindig is az volt.

2016. nov. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha csak bérelnél, akkor nyugodtan vedd ki - amennyiben meggyőződtél róla, hogy a közvetlen szomszédság civilizált, a ház élhető és a lakás árban, meg minden szempontból megfelel - mert ennyire a város szívében ritkán találni jó lakást, megfizethető áron.

Most nagyon elszálltak a bérleti díjak, kültelki lakókocsikért kérnek 40-50ezret.

Nem tudom, hogy milyen időbeosztással dolgozol, talán nem éjszaka jársz haza, akkor csak annyira kell "rettegni", mint bármelyik más területén Budapestnek, vagy az ország egyéb nagyvárosának.

(Bár már faluban sincs biztonságban az éjjel, magányosan közlekedő, ... de hát ilyenné vált a világ)

2016. nov. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hajdú Biharból költözöm egy kis faluból és hát láttam én már elég sok gázos alakot az tuti .

Műszakvezető pozícióba megyek oda dolgozni viszont fontos szempont , hogy a közelben legyek és ennél jobbat nem nagyon találtam a környéken , brutálisan el vannak szállva az árak és a putriért is elkérnek majdnem egy minimálbérnyi összeget na de köszönöm a válaszokat ment mindenkinek a zöld :)

2016. nov. 8. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!