Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Emeletes ház, milyen meleg...

Emeletes ház, milyen meleg átlagban?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem emeletesbe, és meglepően tapasztalom, hogy nagyon meleg van. 23-24 fok.
2016. nov. 11. 07:22
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nem az alsó vagy a legfelső emeleten laksz akkor alattad és fölötted is fűtenek + persze oldalról is. Tehát melegebb mint egy kertes ahol a szomszédok nem fűtik a faladat
2016. nov. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy eltérések vannak, ha pl ház oldalán van a lakás és az nincs leszegitelve, akkor az hűvösebb, van ahol fenti lakások melegebbek és lefelé egyre hidegebb, nálunk pl a legalsó szinten fáznak és még hősugárzóznak a fűtés mellett, a tizediken meg nyitva
2016. nov. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Örülj neki, hogy jó meleg van. [Majd később jössz rá, hogy milyen áron? :-) ]

Sokáig éltem én is panelban.

Jelenleg tripla akkora alapterületű jól szigetelt családi házban lakom, és a téli fűtésem messze nem kerül annyiba, mint a panelben!!!

2016. nov. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!