Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kiégett a mikró mi mehetett...

Kiégett a mikró mi mehetett tönkre?

Figyelt kérdés
alapjáraton mikor be volt kapcsolva nem volt gond majd amikor megnyomtam az ajtógombot hogy kinyíljon lett egy szikra elment az áram majd miután visszakapcsoltam már nem működött! mi éghetett ki benne?
2016. nov. 27. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A szervízben megmondják.
2016. nov. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az olvadó üvegbiztosíték (Wickman betét) kiolvadhatott. Ha leszeded a burkolatot, akkor valahol a burkolat alatt (alaposan körül kell nézni) megtalálod. Egy kis üvegcsövecske olyan 5-6 mm átmérővel és talán 3 cm hosszban, két végén fém záródással. Filléres áru.
2016. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Biztositék valoszinü, de lehet nyákba ültetett is. Nálam Whirpool mikroban az ment ki. Márkaszerviz ránézett: Vezérlö panell csere (Néhány ezerrel olcsobb mint a legujabb hasonlo tipus ujonan.) Néhány ora alatt megtaláltam, cseréltem. Tényleg filléres dolog. Kb 5 éve semmi gond vele. Na ennyit a szervizröl!!!!
2016. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is erre az üvegbetétre gyanakodtam,köszönöm a válaszokat majd nézek hozzá egy másikat és hátha!
2016. nov. 27. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!