Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Felmérés! Ki milyen illatú...

Felmérés! Ki milyen illatú tisztítószereket részesít előnyben?

Figyelt kérdés
Egy felmérést szeretnék végezni, hogy általában ki milyen illatot szeret, melyik a legkedveltebb illat Magyarországon. Manapság sok tisztítószer van a piacon és érdekelne, kinek melyik a kedvenc illata. Leginkább a "3 fő illat" közül érdekelne, (citom, óceán, fenyő) melyekből majdnem minden márkában és formában található tisztítószer, wc illatosító, általános tisztítószer, stb.

2016. dec. 13. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A takarítószereimet meglehetősen leredukáltam, gyakorlatilag mindenhez szódabikarbónát vagy 20 %-os ecetet használok. Teljesen hatékony, sokkal egyszerűbb, és nagyságrenddel olcsóbb. Mosogatószert citrom illatút veszek, mosóport meg semleges illatút.
2016. dec. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól írja az előző válaszoló! Én néha még illóolajat csepegtetek bele (szantálfa illat).
2016. dec. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Mosogatószernél nem szeretem ha illatos.

Sokan nem tudják, hogy az illatokra a címke, vagy a csomagolás színéből is lehet következtetni.

A rózsaszín és vörös az édeskés, a zöld a friss (esetleg citrus), a fehér a fehér illatú virágok (liliom, jázmin, stb) a kék a friss levegő, szél, a sárga a mézes virágillatokra, virágzó fák illatára utal.

Én a óceánt(kék) és a citrust(zöld) váltogatom, mindenkori hangulatom szerint, ... vagy amelyik éppen van a boltban.

2016. dec. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Általában sima vízzel takarítok, a mosogatószerem fogalmam sincs, milyen, bio és évi 1 flakon se fogy el, nem érdekel, milyen illata van. Mosószóda, ecet, nálam is ezek vannak.


A wc csillagnál igyekszem minél semlegesebbet fogni ki, mert egyik büdösebb, mint a másik. Hiába nem zavaró az illat alapból, nagyon erős.


A saját magam tiszítására használt cuccoknál érdekel az illat, nagyon szeretem a citrusokat (főleg a narancsot) és a mandulát (a folyékony szappanom és a tusfürdőm lehetőleg mandulás legyen), de a kókusz is jó.

2016. dec. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőkhöz hasonlóan én sem használok sok vegyszert, amikor igen, akkor a citrusillatúakat preferálom, mert azok legalább hasonlítanak arra, amit utánozni akarnak. A művi fenyőszaggal (mert az nem illat, csak szag) ki lehet űzni a világból.
2016. dec. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 14. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!