Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Költözzek haza vagy maradjak...

Költözzek haza vagy maradjak Pesten?

Figyelt kérdés
5 éve egyetemista vagyok Budapesten. Egészen idáig biztos voltam benne hogy hazaköltözök az egyetem után(egy vidéki megyeszékhelyen lakom) oda köt minden, az összes rokonom ott lakik, nagy lokálpatrióta vagyok. De most hogy közeleg az egyetem vége, úgy érzem hogy nagyon rossz lenne itt hagyni Budapestet, nagyon a szívemhez nőtt, 5 éve ugyan azon a környéken lakom, már ez is az otthonom lett. Van egy párom aki hajlandó lenne velem hazaköltözni de szerintem szíve szerint ő is Pesten maradna. Ugyanakkor a pesti albérletárak szörnyűek, vidéken egy pesti szoba áráért kapnék egy lakást, illetve egy vidéki panel ára kb 7 millió Ft míg egy pestié 17.. úgy érzem nagyon nehéz lenne elszakadni a szülőhelyemtől de Budapesthez is sok minden köt már szóval innen is...tanácstalan vagyok
2016. dec. 13. 14:51
 1/2 acelsziv ***** válasza:
100%
Abban gondolkozz, hogy milyen munkát kapsz és milyen fizetéssel. Valamint milyen további lehetőségeid vannak akár itt akár ott.
2016. dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

1-nek igaza van.

Annyival egészíteném ki, hogy ugyanezeket mérlegeld a párod szempontjából is.

A hazaköltözés mellett szól a család közelsége, ha jó a kapcsolatotok.

2016. dec. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!