Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Égett műanyag szag, na de honnan?

Égett műanyag szag, na de honnan?

Figyelt kérdés

Teljesen kivagyok már.

Fél órája elkezdett égett szag terjengeni a lakásban, és egyszerűen nem találom a forrását.

Mostam, de a mosógépnek nincs ilyen szaga, a fürdőben sem érzem. A mosogatógép megy, de annak is normális szaga van.

Végignéztem az összes konnektort, beszagoltam a hűtő mögé, de egyszerűen sehol semmi.

Leginkább az előszobában érződik, ott viszont csak a (újfajta) villanyóra van, és egy lámpa, amiben nincsen égő.

A villanyóra rendesen működik, a lámpáig nem érek fel.

Hol keressem még a forrást, ha kintről sem jön?


2017. jan. 8. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Kivülről is becsapódhat.Minden éghetőt a tüzre dobnak a hideg miatt .
2017. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Társasházban élünk, itt mindenki konvektorral fűt.

Megnéztem odakint a lakás minden oldalán, de sehol nem érzek kint ilyen szagot :(

2017. jan. 8. 20:42
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, gyanítjuk, hogy a felső szomszédnál égett le valami, de hogy hogyan szűrődött le ide, az egy jó kérdés.

Hallottunk egy kis rohangálást föntről, most pedig kalapálgatást, azóta pedig megszűnt a szag hál'Istennek.

2017. jan. 8. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!