Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 30 ezer forintból kihúzhatjuk...

30 ezer forintból kihúzhatjuk következő fizetésig?

Figyelt kérdés
Számlák be vannak fizetve, csak kajára kellene költeni.Ketten vagyunk a párommal.Min lehetne még spórolni??Semmi extra dologra nem költünk.A dohányzásról leszoktunk.
2010. máj. 5. 11:53
1 2
 1/14 anonim válasza:
76%

Hát, ha egy nap esztek, egy nap nem, akkor talán elég a 30 ezer. Nem viccelek, ez irtó kevésnek tűnik. Csinálj főzelékeket, az olcsóbb, vagy valami tésztafélét (bár attól hamar éhes lesz az ember). Igyatok esetleg teát, persze cukor meg minden nélkül. Próbáljátok kiüríteni a spájzot meg a (mély)hűtőt... Vagy következő hónapra is ennyi lesz a megélhetésre?

Jaj, drukkolok...

2010. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

ki. főzni kell.

mi hárman vagyunk ennyire.

nagy lábon persze nem lehet belőle kijönni..

2010. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy ki lehet. Bár attól is függ,mikor kapod/kapjátok meg a következő fizetést.

Egyébként ilyen téren szakértő vagyok:) Reggelire egyetek kiflit, zsemlét parizerrel vagy kenőmájassal. Ebédre főzz valami egyszerűt, de laktatót. Mákos tészta, derelye,ilyesmik. Vacsorára rántotta/lepcsánk...

2010. máj. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát következő fizetés június 3-án lesz.:(Kétnaponta főzök.De teljesen kifogytam az ötletekből hogy milyen olcsó ételeket főzhetnék.Sajnos most egy darabig ilyen kevés a pénz.Én munkanélküli vagyok, csak a párom dolgozik.:(
2010. máj. 5. 12:27
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Ki lehet jönni. Okosan.
2010. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Számolj csak utána:kb napi 1000 ft maradt.Hát, én azt mondom akinek nem elég napi 1000 ft kajára egy nap,az haljon éhen!Nekünk a számlák befizetése után 15-16 000 ft marad és mi is elvagyunk,pedig nekünk még babánk is van.Szerintem simán ki lehet jönni.Egyszerű kajákkal simán megoldható.
2010. máj. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
15-16 ezer forintból???:O Te miket szoktál főzni???Már csak hogy tanuljak.
2010. máj. 5. 14:55
 8/14 anonim válasza:
Arra én is kíváncsi lennék, hogy napi 1000 ft (vagy ahogy itt az előttem szólónál, napi 500ft), 3x-i étkezés 2 felnőttnek hogy elég. Mit esztek abból? Pláne, van baba is... nekünk csak a pelus havi 7000 ft. (Még szerencse, hogy anyatejes.)
2010. máj. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Még az jutott eszembe, ha nagyon spórolni akartok, akkor pl. ne legyen net, meg TV előfizetésetek, amíg ilyen anyagi körülményeitek vannak... tudom, gáz. Kocsitok van, vagy tömegközlekedtek? Mert még talán ott lehet megcsípni valamennyit. Már jó idő van, lehet bringával menni ide-oda. Ennyit tudtam még kiokoskodni.
2010. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nincs kocsink.Nem tömegközlekedünk.Bicajjal vagy gyalog járunk.Csak mindig elcsodálkozom amikor írják az emberek hogy 15-20 ezer forint elég nekik kajára.De nem értem hogy.Pedig mi sem eszünk semmi extrát.Mindenből a legolcsóbbat, hús csak vasárnap van vagy akkor se.Mit csinálhatok rosszul?? :(
2010. máj. 5. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!