Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Párás ablakra megoldás?

Párás ablakra megoldás?

Figyelt kérdés
A lakásban minden ablakon, ablakpárkányon és erkélyajtón áll a víz.. fa keret el fog rohadni, a szigetelés néhol már penészedik. Rendszeresen szellőztetek, a radiátor melegét próbálom minimalizálni. Beköltözéskor is tudtuk, h magas a páratartalom, de nem gondoltuk volna h ennyire. Esetleg valakinek ötlete vagy megoldása van erre? Emlékszem régen reklámokban láttam ilyen kis vmit ami beszívta magába a vizet. Megéri megvenni vagy csak pénzkidobás lenne?

2017. jan. 24. 11:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
a falak szigeteltek, jelenleg csak a vízszigetelés hiányzik. novemberben eltávolították, mert nem jól helyezték fel. az miatt a falak is penészesek, de azt a biztosító miatt nem szabad eltüntetnünk. úgyhogy a rohadás már tök mindegy... csak az ablak ne dőljön rám az éjszaka. én csak a vizet szeretném eltüntetni, amire kaptam is tanácsot, választ. nyáron nem tapasztaltunk ilyen vizesedést, de ha itthon vagyunk légkondit kapcsolunk. szellőző ventilátor van a mosdóban és a spájzban is, de ezek nagyon messze vannak a problémás szobáktól és látszatra semmit sem érnek..
2017. jan. 27. 12:19
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia. Én úgy oldottam meg a problémát, hogy vettem az OBI-ban ablakra rakható hőszigetelőfóliát, igaz a lakás páráját nem szüntette meg, de az ablakokon nem folyik a víz. Bár nem a legesztétikusabb, de a penészes ablaknál még mindig jobb. Próbáld ki.
2017. okt. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ilyesmit keress. [link]
2017. okt. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!