Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakás eladásnál mit szokás az...

Lakás eladásnál mit szokás az ingatlanba hagyni?

Figyelt kérdés
Teljesen bútorozottan vásároltunk lakást, miénket egy fiatal pár vette meg akik csak szépen lassan tudják berendezni anyagiak miatt. Család és barátok elviszik a bútorokat, de arra gondoltam alap dolgokat itt hagynék mint pl csillárok, cipősszekrény, falra szerelt polcok, kisebb bútorok, persze ha igénylik :) Ti miknek örülnétek ilyen esetben?
2017. jan. 28. 23:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Természetesen semmit nem akartam szó nélkül itt hagyni 😊 azóta rákérdeztem és mivel csak ágyuk és hűtőszekrényük van, mindent elfogadnak amit nekik tudunk ajándékozni.
2017. jan. 30. 11:14
 12/14 anonim ***** válasza:
18%
Tv konzol, csillárok, függönyök általában maradnak, de mi örömmel otthagytuk volna a bútorokat is, mert ezek a nagy, régi bútorok semmiképpen nem fértek volna be a megvett kisebb házba. De az új tulajdonos félt, hogy hajléktalanok beköltözhetnek, így aztán mindent el kellett vitetni.
2017. jan. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
A vásárlóktól kell megkérdezni, mi kell nekik azokból a dolgokból, amit otthagynál.
2017. febr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
31%
Készítsetek leltárt, két példányban.
2017. febr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!