Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Sopron, Mosonmagyaróvár és...

Sopron, Mosonmagyaróvár és Budapest (illetve ezek környéke) mely részei a lehető LEGBIZTONSÁGOSABBAK abból a szempontból, hogy ha napokra elutaznak otthonról, akkor sem fosztják ki a házat?

Figyelt kérdés

Nyilván a szükséges intézkedések/berendezések előzetes megtétele/installálása mellett íródott a kérdés.


Például: habzó szájú veszett kutya (bocs, nem hagyhattam ki :D ), elektromos kerítés, infrasorompó (mindkettő rendőrségre és őrző-védő céghez azonnal jelez), valóban működő igazi kamerák hada, nylászáró-feszítésre kihegyezett riasztóberendezések (akkumulátorról (is) működtetve).


2017. jan. 31. 20:50
 1/4 anonim válasza:
A gated community nem túl gyakori Európában,még.
2017. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én Sopronban élek. Volt már olyan, hogy a teli szatyromat ott hagytam a postán a polcon.Két óra elteltével visszamentem és ott volt.A biciklimet sorozatosan elfelejtem lezárni boltok előtt.Még meg van.( bár van rajta gyerekülés lehet, hogy azért nem viszik el).

Játszótérre napi szintem mentem vissza ottfelejtett dolgokért.

A kocsi ajtaját volt, hogy tárva nyitva hagytam.Úgy volt vagy fél napig.A férjem majd elájult mikor meglátta.Nem hiányzott semmi.

Ha egy falu széli házban laknék lehet, hogy tartanék egy kutyát.

A tolvajok,bűnözők 90 %- cigány.Azok meg köztudottan félnek a kutyáktól.

Bàr a kutyát meg etetni kéne valakinek ha napokra elutazok.

2017. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te merrefelé laksz? Vagy viccelsz?

Amiket te felsoroltál, azzal kb. Johannesburgban is biztonságban lenne a házad.

Budapesten sok minden megtörténik, de Sopron és Mosonmagyaróvár teljesen korrekt, biztonságos városok, ahol a felsoroltak NÉLKÜL is biztonságban van a házad.

2017. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Jó, hogy vannak még ilyen városok is Magyarföldön.


Kutyákra (is) gondoltam, de pont ez az, hogy mi van, ha a hosszú hétvégék egyike alatt történik velük valami? Ki tudna segíteni? Ha juhászkutyák (pireneusi, komondor, kaukázusi, akhbash, tátrai juhászkutya), akkor senki nem tudná őket megközelíteni, még ha segíteni is akarnának nekik, akkor is bennük van az "idegen-effektus".


Enni (ha az indulás reggelén bőségesen kapnának minőségi BARF ételt) még egy automata etetővel tudnának is egy-két napig, de ez még így is kevés lenne, lásd fent.

2017. jan. 31. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!