Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pollenszűrős szúnyogháló...

Pollenszűrős szúnyogháló valóban kiszűri a pollent és apró porszemcséket?

Figyelt kérdés

Valakinek van tapasztalata?


Nekem inkább a por ellen kell, mert a sima szúnyoghálón bejön a por. Egy forgalmas helyen élek, sok az autó, ezért apró fekete, koromszerű por jön be és lecsapódik a tapétán. És, az sem jó, hogy belélegzem.


Ráadásul, hamarosan egy nagy építkezés lesz a szomszédságban, mélygarázs + irodaház építése, rengeteg lesz a por, nem kívánom, hogy bejöjjön a lakásba.


Tudtok esetleg ajánlani megbízható mestert a szúnyoghálók felszereléséhez?



2017. febr. 19. 14:29
 1/3 anonim válasza:
52%
Csak annyit tudok,hogy van ilyen és beválik.
2017. febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A dízelkormot sajnos semmivel nem tudod kiszűrni. Pont ez a nagy gond vele.

A port kiszűrheted valami kényszerszellőzéses gépészettel, de az nem ezer forint lesz

2017. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Porra vannak nagyon jó hepa szűrős gépek, de valóban 50-60 ezertől kezdődnek. És a hatalmas baj velük, amire én is akkor jöttem rá mikor odaértem, hogy nyáron kell mellé klíma is, mert ahhoz hogy értelme legyen csukott ablak kell, nyáron viszont megpusztulni úgy.

Úgyhogy jött a klíma is mellé. Bár nagyon jó dolog volt, csak tényleg nem olcsó.

2017. márc. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!