Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van két napja a lakásunkban a...

Van két napja a lakásunkban a nappalit átható, nagyon mély frekvenciás, kínzó, gyötrő búgás. Egész éjjel is hallani,2 másodperces impulzusokban. Kinn a folyosón is hallani, a nappalinkon kívül. MI LEHET AZ?

Figyelt kérdés

Mintha néha régebben is lett volna, de most két napja szünet nélkül megy.


Kétemeletes lépcsőház második emelete, az elsőn én legalábbis nem hallom. Nemcsak nálunk, a szomszéd előtt is hallani.

Milyen műszerrel mérhetném be, honnan jön?

Egyáltalán mi lehet az?


Fölöttünk már csak a padlás.

Őrjítő sajnos.


2017. márc. 19. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, de mar erdekel, hatha megfejti valaki :D
2017. márc. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a tetőt, ha a központi szellőző ott megy fel, és belefúj a szél, az ad sokszor hasonló hangot.
2017. márc. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lehet. Száz éves ház. Szerintem nincs szellőzője. A hang mély, gépi indukciós hangra emlékeztet. Hasonló a mobil rezgéséhez, se persze nem az. Áthatja a ház közepét, de csak a felső szinten.
2017. márc. 20. 10:51
 4/5 anonim válasza:
Azóta is hallod vagy már megszünt a hang? Néhány hete kezdtem el hallani a mély búgást Szentendrén. Eddig vártam hogy elmúlik úgy ahogy jött. De sajnos nem. Pár nap szünet múlva ujra pulzál a hang, éjszaka erősebb. Kutakodtam az okát a neten, elméletileg a modern kor elektromos dolgai kizárva, ugyanis 1960-tól hallják világszerte.
2018. jan. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az eredeti kérdés után írtam a ház mesternek emailt. Azonnal megszűnt a hang. Most indult újra, két hete. Eddig nem szóltam, de zavart. Ma éjjel nagyon hangos lett, és jó ideig folyamatos volt, a szünetek nélkül.
2018. febr. 3. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!