Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Holnap szerelik a beépített...

Holnap szerelik a beépített szekrényemet a hálóban, tegyem el az éjjeli fiókból a szexuális segédeszközöket?

Figyelt kérdés
Ott hagyom a szerelőket, mert más dolgom van, tegyem őket a fürdőszobába és zárjam be? Vagy hagyjam ott, úgyse nézelődnek?
2017. ápr. 10. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A-á,a fiókot is húzzad ki,előbb rátalálnak .
2017. ápr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

en biztos hogy se a segedeszkozoket, se a szereloket nem hagynam egyedul a szobamban.:)

ha mar mindenkepp el kell menj, akkor az eszkozeidet rejtsd el valami biztosabb helyre.

2017. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj de nincs türelmem ehhez. Előre levették a méretet, tudják mit csinálnak. A letervezett, és egyeztetett mintára rakják össze.
2017. ápr. 10. 21:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Bátyjám asztalos new yorkban én meg a segédje voltam kamasz koromban nyaranta, egyszer egy full bombázó ügyvédnőnél melóztunk, a nőci elment dolgozni, bátyjámnak meg el kellett mennie boltba, mert elhagytuk a szekrényajtókhoz a pántokat... tehát ott maradtam az üres lakásban... találtam egy méretes dildót, jól meg is szaglásztam, egyből olyan kangörcsöm lett, bementem a budira, hogy kiverem... na ott aztán a szennyesládában találtam olyan fehérfolyásos, meg barna foltos tanga bugyikat... életemben elősször éreztem punci és női segg szagot... 15 perc alatt 5*vertem ki...

Közben ráélveztem direkt a fogkeféjére is...


Ennek már 10 éve és nem vagyok rá büszke... csak jelzem, hogy kb így hagyj idegen melósokat egyedül a kecódban...

2017. ápr. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez kemény! XD
2017. ápr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!