Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet fúrni egy panel...

Mit lehet fúrni egy panel lakáson egész nap?

Figyelt kérdés
Nyilván idegesít, de igazából mivel nem tudom behatárolni honnan jön, és remeg az egész lakás, már kíváncsi vagyok mit fúrnak állandóan. Van itt valami mester, vagy akinek már volt, mi a jóistent lehet fúrni egy lakásban ennyit? :D Amikor én költöztem harmadennyi fúrás elég volt.

2017. ápr. 20. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha úgyis ráérsz, derítsd ki, honnan jön és kérdezd meg. Persze akár a szomszéd lépcsőházból is jöhet.


Akár egy nagyobb átalakítási munka is lehet, vagy villanyvezetékezés, ennyiből nem tudni.

2017. ápr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

próbáltál már betonba fúrni?


ha nincs jó fúród (de még azzal is) többszöri nekifutásra lehet csak normális mélységű lyukat kifúrni. Lehet, hogy a lakó maga csinálja egy kevésbé jó szerszámmal.


Ha valaki sok lyukat akar fúrni, mondjuk egy pocrendszernek, az eltarthat egy napig

2017. ápr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Falat.
2017. ápr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 kovpet ***** válasza:
Lehet, hogy nem fúrnak, hanem a csempét vésik le a fürdőben. Az hosszadalmas, sajnos. "Élveztem" én is napokig régebben.
2017. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#1 Leírtam, hogy nem tudom behatárolni honnan jön...

#2 ketten vannak mert két fúró egyszerre ment, ergó biztos valami mester is lehet a dologban. Főleg hogy az egyik az a csavarbehajtóféle hangja volt a másik meg az a lyukfúrós dolog lehet(attól nem hallani semmi mást).

Egy polcrendszerhez nem fúrnak ennyit, nincs az az isten. Azért lettem volna kíváncsi, mihez kellhet ennyit fúrni :D Nem értek hozzá, érdekelt volna

2017. ápr. 20. 14:04
 6/11 A kérdező kommentje:
Csempe levésés? Oh hát köszönöm :D Erre nem gondoltam :D
2017. ápr. 20. 14:05
 7/11 anonim ***** válasza:

Viz vezeték szertelésnél,villany szerelésnél a csöveket a falba kell rejteni .A régi csempéket,taposókat felvésni.

Majd ha minden ilyen elkészült,jön az új bútorzat falra ,falhoz rögzitése .Még belsó ajtó cserék is lehetnek.

Ez 1 sem 2 perces munka .

2017. ápr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én értem hogy nem egy-két perces munka, de nem fúr egyöntetűen valaki egész álló nap, nem? Félórás- egyórás szüneteket tart de amúgy folyamatosan. Ebben a panelban nincs sok cső amit el kéne rejteni, az áram is elég jól meg van oldva. Csak a csempére tudok gondolni, de a fürdők sem olyan nagyok. Kész rejtély!
2017. ápr. 20. 16:04
 9/11 anonim ***** válasza:

"#1 Leírtam, hogy nem tudom behatárolni honnan jön... "


Hát a lakáson belülről nehéz is :) Menj ki a lépcsőházba, és indulj el a hang után. Vagy ha mindenhonnan jön, akkor találomra az egyik irányba, ha gyengül a hang, akkor megfordulsz. Esetleg megnézheted kintről is, ilyen falfurkálós napon tuti nyitva van az ablak, akár onnan is be lehet határolni a hang forrását. Vagy azt is megnézheted, melyik lakás ajtaja előtt van por, lábnyomok, famorzsalék, kipakolt cuccok, szerszámok az ajtó mellé, vagy hasonló árulkodó jel (ilyen nagy munkánál azért többnyire mászkálnak ki-be a lakásba).

2017. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%

A mi lépcsőházunkban is fúrtak elég sokat. Mikor mentem haza úgy hallottam, hogy tőlünk jön.:D Szóval ennyire lehet behatárolni...

Én sem tudom elképzelni mit fúrnak. Több hónapon keresztül egész nap...

2017. ápr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!