Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi lehetne a megoldás? Bővebbe...

Mi lehetne a megoldás? Bővebben lent:

Figyelt kérdés
A kedves szomszédság szemétlerakónak használja a telkemet, tudván hogy ritkán vagyok ott (ez sajnos látszik a növényzet időnkénti magasságából is). Van ott most már minden, dohos matractól kezdve kiszáradt gallykupacon át mindennel megajándékoztak, hiszen úgyis kevés esély lenne arra, hogy láthatom a "tetteseket"...elég bosszantó, hogy amikor időnként oda tudok utazni, az veszi el az időmet, hogy mások szemetét takarítsam. Nem hiszem, hogy rendőrségi feljelentésnek sok értelme lenne így, hogy ismeretlen tettes ellen, és bizonyítani sem tudnám, hogy az nem az én szemetem...volt már valaki hasonló helyzetben?

2017. máj. 10. 16:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Még egy fontos dolog: kerítés fel van húzva a telken, de egyszerűen átdobálják rajta a cuccokat.
2017. máj. 10. 16:03
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztonsági kamerás felvételt elfogadja a renedőrség. Szereltess fel pár kamerát. Mobilról bárhonnét rátudsz nézni a ház környékére. Éjjel nappal jóminőségű felvételt készít. Hetekig megőrzi a felvételt. Nem is drága beruházás. (4 HD kamerra, rögzítővel felszerelve 250E Ft.)

Ráadásul jól távol tartja a gazembereket.

2017. máj. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!