Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mindenki visszakapcsolta a...

Mindenki visszakapcsolta a fűtést?

Figyelt kérdés
már akinek módjában áll
2010. máj. 16. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én bizony igen ,nagyon fagyos vagyok, a gyerek miatt meg muszáj .
2010. máj. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

igen, itt kint 7 fok van, ha nem fűtenék( egyik szoba lekapcsolva- ott mértem) 17 fok se lenne. így meg 21 van, az jó.

csak gondoltam, na mégis májusban fűtenbi?? de akkor kell fűteni amikor hideg van nem igaz?

2010. máj. 16. 15:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi is fűtünk... Ha muszáj, hát muszáj. Nagyon hideg lenne a házban, ha nem menne a fűtés... 20 fokra van állítva, de én még itt az emeleten pluszba esténként néha egy hősugárzóval... a szobám a leghidegebb pontja a háznak.
2010. máj. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem. én felöltözöm. Őszintén nem hiányzik ájusban a 40 ezres fűtésszámla.
2010. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Panelban lakunk házközponti fűtéssel, visszakapcsolhatnák, de nem kapcsolták vissza. Bekapcsoltam viszont a sütőt fűteni, mert fázunk.
2010. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen,éppen most egy picit mert nagyon hideg van:-((
2010. máj. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi is panelban vagyunk és sütő a megoldás:D
2010. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi nem. Pedig tetőteres házban lakunk, és lent van vagy 3 fok, szal hidegvan lent, de fent nem.
2010. máj. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nálam is lekapcsolták a távhőt. az egyetlen ami vígasztal, hogy legalább nem lesz horror számla.

bekapcsoltam a gáztűzhelyet.

a sütőn is gondolkodok, de akkor meg a villanyszámlám lesz csúnya :)

áhhh, inkább feldobok magamra még egy pulcsit :) bár alapvetően jól szigetelt a lakásom, szóval 17-18 fok biztos van.

2010. máj. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

22fokon áll a termosztát, így ha csökken a benti hőmérséklet akkor bekapcsol a kazán. Van egy 8 hónapos kisfiam miatta muszáj, én elvagyok két pulcsival de rá nem tudok több réteget adni, kúszik mászik a földön, a padlófűtés miatt meg nem hideg a padló.

Hiába a sok fizetni való, ha megbetegszünk még többet fizetünk :(

2010. máj. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!