Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol szoktak általában szelepes...

Hol szoktak általában szelepes WC-t használni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy a WC mögött nincs WC Tartály, csak egy cső, és egy szelep. hol használnak ilyet?

2017. jún. 5. 23:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó kérdő mondatnál is nagy betűt akartam volna használni kezdőbetűnek.
2017. jún. 5. 23:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahova azt rakják fel. A tartályosnak megvan az az előnye, hogy nagyobb lesz a víz ereje, mint a hálózati víz nyomás és jobban levisz a wc-n mindent.
2017. jún. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahol kevés hely van. Jobban szeretem, mert folyamatosan jön a víz, nem egy nagy bluggy és utána várhatok egy percet mire újra lesz. Márpedig a kaksi az kenődik, szóval kell a víz mindig.
2017. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Oda érdemes, ahol végig megvan a 3/4 colos cső.

1/2 colnál általában kicsi a vízmennyiség, ami be tud jutni, és nagyobb rakás esetén kefével kell lelökni a lyukba.

Valamikor szereltem egyedi vízórákat lakásokba, láttam ilyen 1/2 colos eseteket is, néhánynál meg is bíztak minket, hogy alakítsuk vissza tartályosra.

2017. jún. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt se értem ki az aki feles csövet használ egyébként, annyira ótvar. Annak a vízhozama tényleg sehova nem jó, cserébe szerintem nem is olcsóbb. Első kikötésem volt felújításnál, hogy mindenhova háromnegyedes cső mehet csak, a vízórától a házig pedig colos. Jön is a víz, mint az állat.
2017. jún. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!