Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Éjjel egy furcsa puskaropogás...

Éjjel egy furcsa puskaropogás féle hangot hallottam az erdőből, mi lehetett? Többi lent.

Figyelt kérdés

Vidéken élek már kb 15 éve, ebből kb 3 éve közvetlenül az erdő mellett.

Sosem hallottam még ilyet.

Hangos volt, mintha a fák folyamatosan törnének valamitől. Azt gondoltam, talán egy nagyobb állatcsoport, pl. őzek, de ahhoz túl hangos volt és sokáig tartott.

Meg őzek szoktak lenni máskor is, és az nem jár ilyen zajjal.

Aztan azt gondoltam lopják a fát, de ez egy sűrű bozótos kiserdő, szinte be sem lehet menni a fák közé, meg mocsaras is.

Puskaropogás-recsegés szerű sűrű zaj, de megsem lövések. Félelmetes volt, el sem tudom képzelni, mi lehetett.


2017. júl. 3. 07:24
 1/4 anonim válasza:
Vihar volt? Mert ha igen akkor belecsaphatott a közeledben egy fába a villám, aztán az adhatott olyan hangot
2017. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi, 2 napja nyugodt, csendes éjszaka volt.
2017. júl. 5. 12:18
 3/4 anonim válasza:
A szarvasok háborusat játszanak! 😂😂
2017. júl. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy állatcsorda volt, de azt az elmúlt években is hallanom kellett volna.
2017. júl. 7. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!