Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha az ember azt tervezi, hogy...

Ha az ember azt tervezi, hogy Amerikába költözik, arra mennyi pénzt kell kb. spórolnia, vagy mennyi kiadásra kell számítania?

Figyelt kérdés
Minden évben zöldkártya lottózok (persze még nem nyertem) és nyelvtudásom is van. Tudom, hogy nem egyszerű kijutni és ott maradni, de azért spórolok folyamatosan pénzt és tervezem a dolgokat hogy megvalósítsam az álmomat. Csupán tudni szeretném, mit kell számításba vennem mint pénzügyek. Ebben szeretnék segítséget kapni.

2017. júl. 23. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Amennyi pénzt arra félre kéne tenned, abból itthon is tűrhetően megélnél.
2017. júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amerikába nem érdemes költözni. Az itthon évek alatt összespórolt pénzeden ott hónapokig élhetnél csak.

Amerikában munkát vállalni érdemes, valami jó szakmával, ami ott keresett. Akkor tulajdonképpen csak a repjegy, és egyheti koszt-kvártély kell az induláshoz. Meg persze fix hely, ahova dolgozni mész, és már felvettek, várnak.

2017. júl. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, de akkor lakásra vagy valami helyre ahol élnék, arra is kell gyűjtenem gondolom. Én is úgy gondoltam hogy úgy költözök ki, hogy legyen munkám is, de azt mondták nekem, hogy ha valakinek munkája van ott, jobban lehet élni, mint itt.
2017. júl. 24. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!