Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hova forduljon az olyan ember...

Hova forduljon az olyan ember segitségért, akinek nincs kire számitania, nincs családja, és nagy gondjai vannak és depressziós?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sztk-s pszichológus, ha nem segít, pszichiáter.
2010. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi a problem? Mesélj priviben.
2010. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én ide fordultam. Lehet rólam írtál. Mert én pont ebben a cipőben járok. Talán segíthetünk egymáson.:)
2010. nov. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Legutóbbinak üzenem,mik a problémái?nekem adósság,magány,társtalanág,szülői támasz hiánya,pszichés problémák ezekből kifolyólag.
2010. nov. 4. 15:50
 5/12 anonim ***** válasza:
ha dokihoz mennél olyanhoz menj aki pszichiater-pszichotarapeuta egyben.
2010. nov. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok az aki írta, hogy egymáson segíthetnénk.

Én is egyedül vagyok, nincs szülői támasz,rokonok, nincsenek barátok, tudom, hogy magamnak köszönhetem, ezt mondani sem kell, de nem azét mert rossz vagyok, hanem azért mert idegi gondjaim vannak. Én most ott tartok, hogy felkerestem egy szakembert pszichiátert. Még nem beszéltünk meg időpontot, csak a problémáimat írtam le. Ha gondolod írj priviben bővebben magadról, talán egymásnak segíthetünk.

2010. nov. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utóbbinak üzenem.Adj meg elérhetőséget,email-cimet.férfi vagy nő vagy?
2010. nov. 6. 10:51
 8/12 anonim ***** válasza:
A válaszomnál van egy lehetőség, hogy tudsz írni az emailcímemre.Ide nem írnám ki szívesen. Nő vagyok.
2010. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utóbbinak.irtam neked emailt.
2010. nov. 7. 17:07
 10/12 Bari Zoltán válasza:

Sziasztok én pont ezzel foglalkozok van egy honlapom és van egy közösségem is kérlek tekintsétek meg és csatlakozzatok hozzánk és regisztráljatok a honlapra ingyenes remek barátokra lehet szert tenni a weblapom itt találjátok

[link]

a közösségemet itt találjátok

[link]

2010. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!