Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gyanús szomszéd, hol kapható...

Gyanús szomszéd, hol kapható ilyen?

Figyelt kérdés
Kertes házban lakom, és napok óta furcsa hangok és szagok jönnek a szomszédtól. Magas, körülbelül 3 méteres kerítés választja el a két kertet, úgyhogy át nem látok, hogy mi történik ott. A viszonyunk sem túl fényes, úgyhogy rákérdezni sem akarok, évek óta nem is beszéltem velük. Viszont égek a kiváncsiságtól, mindenképp szeretném kideríteni, hogy miben mesterkedik. Létrám ugyan van amivel átlátnék, de egy korábbi baleset miatt rá se merek állni, meg nincs is aki tartsa nekem. Úgyhogy azt terveztem, hogy ha lehet kapni az IKEA-ban ilyen összeszerelhető fa vadlest, akkor egy olyat beszereznék, felhúznám a kerítés mellett és arról átleskelődnék. Az online IKEA katalógusban viszont nem találtam ilyet, pedig skandináviában tudtommal sok az erdő meg a vadon élő állat, úgyhogy gondoltam csak gyártanak ilyet is. Tudja esetleg valaki, hogy kapható-e ilye ott, vagy akár máshol? Köszi előre is.

2017. júl. 25. 16:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%

Ha semmi törvénytelent nem csinálok,de még ha csinálnék is és meglátnám azt az aszott fejed a 3 méteres kerítésem felett leskelődni a magánéletemben,hát én olyat bsznék rá,hogy még az unokád is megemlegetnék életük végéig.És még enyhén fejeztem ki magam.

A szomszédod szerintem azért is csinálta ezt a magas kerítést,mert te állandóan leskelődsz,kukkolsz és ezzel zavarod a magánéletét.

Hiába a kerítés,te már megint mesterkedsz.Mi a farok közöd ,hogy mit csinál?

2017. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Aki kíváncsi hamar megöregszik.

Veled ez már megtörtént, mert a saját létrádra nem mersz felmászni.

Törődj bele, hogy vén s z a r lettél, és innentől kezdve a saját dolgaiddal kell foglalkozni, és nem a másikat lesekedni, meg a más dolgába matatni, fitetni, kutatni meg jelentgetni...


"Viszont égek a kiváncsiságtól"

Gyulladnál meg!!!

2017. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
60%
Azert en a helyedben vigyaznek... nem tudhatod mit csinal. Mi van ha amikor eszreveszi a vadlesedet akkor lelő vagy valami hasonlot csinal veled es onnantol mar te fogod kiadni a fura hangokat? Vigyazz az orult szomszedokkal...
2017. júl. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%

"Gyanús szomszéd, hol kapható ilyen?"


Nálam kaphatsz gyanús szomszédot, állandóan azon töri magát, hogy hogyan tudna átleskelődni hozzám. Pedig már a kerítést is 3 méteresre magasítottam...

2017. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Süttürüttünél a pont!
2017. szept. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Vegyél egy kaszás jelmezt, majd este mássz át a kerítésén, és egy kaszával állj az ablaka elé.
2017. nov. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!