Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mindenki bejön cipővel, hogy...

Mindenki bejön cipővel, hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Van egy szobám, most vettem nem olyan rég új szönyeget. Nem változik semmi se, folyton bejön mindenki cipővel mint ha otthon volna. Anyám, vagy ha haverom átjön, és kezdem unni hogy a zsír új tiszta szönyegem akár még eső után is besarazzák. Hogy a francba érjem el hogy végre levegyék a cipőt? Rakjad az ajtó ki világitott biohazard feliratot hogy a cipőt vegyék le!!!! Én is mindig benti papucsba járkálok a szobámba. Van laminált padló és szönyeg, rend van 2-3 naponta porszívózok. Nem lehet arra se fogni hogy a rendetlenség miatt nem veszik le.

2017. júl. 27. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Nos az, hogy a haverod leveszi e... csak rajtad múlik, mond neki basszus...

Anyád meg ha övé a ház, igazából azt tesz amit akar.

2017. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nem így van. De hiába mondom neki nem veszi fel, laminált padlót is én vettem.
2017. júl. 27. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha hiába beszélsz akkor vagy őket dobod ki vagy a szőnyeget. Más nincs.
2017. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


:D :D :D

2017. júl. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!