Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik megoldást választanád...

Melyik megoldást választanád és miért?

Figyelt kérdés
Társasházban lakunk,de szeretnénk majd családi házba költözni.Sajnos nem tudjuk melyik lenne a jobb megoldás.Ha telket vennénk és arra épülnénk,vagy kész házat vennénk és esetleg azt felújítanánk ha szükséges.Légyszíves írd le erről a véleményed!
2010. máj. 22. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pénz kérdése az egész .Én tuti telket vennék ,aztán olyat építenék ami az én igényem szerint készül.Ha házat veszel készen ,eleve lutri ,mert később derülhetnek ki a rejtett hibái,ami csak viszi a pénzt.Én az építkezésre szavazok....
2010. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én félek az építkezéstől.De én olyan add uram, de már típus vagyok. Tuti megőrülnék hogy mikor lesz már kész, mikor lehet költözni.Én vennék aztán újíttatnék:)
2010. máj. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!Te a szívemből szóltál:-)Én detto ilyen vagyok.

Az első válaszolónak is köszönöm!

2010. máj. 22. 21:37
 4/10 anonim ***** válasza:
:) örülök! türelmetLenke!
2010. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én is inkább készet vennék.biztos találnák olyat ami megfelel az igényeimnek.az építkezés túl nagy macera..
2010. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

*találnÉk

bocsi

2010. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiszámíthatóbb kész házat venni, az építésnél folyamatosan merülnek fel újabb és újabb költségek, az anyagárak időközben is változhatnak, nemigen tudod előre pontosan megsaccolni, mennyibe fog kerülni.
2010. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretnék majd építkezni, hogy a ház tényleg olyan legyen, amilyennek én szeretném. Viszont félnék az építkezéstől... Sok házasság ment már rá az építkezéssel járó bonyodalmakra. Sokan mentek már tönkre benne.

Persze ez nem törvényszerű, de benne van a pakliban.

Szerintem először nézzetek szét, hátha találtok olyat, amibe beleszerettek. Aztán ha nem akad megfelelő, akkor még mindig megtehetitek, hogy építkeztek.

2010. máj. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1 éve vagyunk ebben a dilemmában, rengeteg házat megnéztünk, aztán egy meglévő telekre terveztettünk. 1 év alatt rendesen csökkentek az ingatlanárak, egy költségvetés után rájöttünk, hogy hosszú idő mire meglesz a pénz a ház 100% készenlétére, olcsóbban kijön, ha veszünk és újítunk. Így vettünk 1 téglaházat(+1 kutya). 2 építésszel háromszor néztük meg az ingatlant, tervrajzokat kértünk, szomszédokat faggatunk. Lassan elkezdjük(nagyon lassan) a felújítást.
2010. máj. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
En a masodik megoldast valasztottam. Az allando felujitasok mara mar az agyamra mentek!Ha megegyszer kellene valasszak, akkor is kesz hazat vennek, de annak mar teljesen rendbetettnek kellene lennie, hogy gyorsan be tudjak koltozni es ne kelljen a felujitasokon tornom a fejem. Engem nagyon vonzanak a regi felujitott hazak.
2010. máj. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!