Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Husqvarna 40 főtengely olaj...

Husqvarna 40 főtengely olaj meghajtó csiga?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mi nap hozzám került egy husqvarna 40 láncfűrész. Kérdésem lenne, hogy a főtengelyről az olaj meghajtó csigát hogyan tudnám leszedni? Köszönöm.
2017. aug. 6. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
2017. aug. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már a meghajtóra gondoltam.
2017. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szia. Sajnos egy régebbi típusú az enyém . Itt egy kép a főtengelyről és a rajta található meghajtó csigáról.

[link]

2017. aug. 6. 15:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Na ez nekem nagyon valószínű a kép alapján,hogy ez lehúzóval jön le és melegítve.De nem nagyon.Kb 150 celsius a max melegítve,mert annyi neki,ha kilágyul ,mert megváltozik az anyag kristály szerkezete.

Vissza is melegítve megy,A megfelelő belső átmérőjű csővel felkocogtatva a pontos méretre ,ahol volt eredetileg.A csapágy lehúzó szerintem tökéletes hozzá.

2017. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hozzá jutottál 1 láncfűrészhez,aminek van ez a gondja .

Nem jobb lett volna elvinni szakműhelybe ,ahol megvannak ehhez a célszerszámok is .Most aztán küszködsz mert sajnáltál 3 doboz cigi árát a szerelőtől.

A kisgép javitás külön szakma .

Autó szerelő mester,pedig van némi fogalma a dologról,ő is inkább szakműhelybe vitte,mert ott van alkatrész is hozzá

.Ilyenkor fordul elő,bele kosárba minden,és kicsit szégyenkezve irány a szerelő.Aztán vagy elfogadja ,vagy nem .

2017. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos én is egy kis kosárkába kaptam szétszedve, csapágy és szimering hibával. És csak érdeklődés képp kérdeztem. De mindenképp hozzá értő emberrel lesz a csiga leszedve.
2017. aug. 6. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehúzóval lejön. A csapággyal együtt könnyedén.
2017. aug. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. aug. 10. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!