Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van egy straus márkáju fűkaszá...

Dmatti kérdése:

Van egy straus márkáju fűkaszám. És a főtengely meghajlott. És az miért, vagy mitől fordul elő? Nem volt terhelve. Lehetséges hogy a lendkerék anyacsavarja lehajtódott és az volt a ludas?

Figyelt kérdés

2016. júl. 13. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Erre még a szervizben is a követkerzőt fogják mondani .

Mert ez a fűkasza a hobbi kategóriába tartozik.Bármikor bármi meghíbásodás megtörténhet .Aztán ők kérdeznek majd vissza .Ennyi pénzért mit vársz,talán profi gépet ?

2016. júl. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Reménykedtem benne hogy ha még Ennyi pénzért is de egy évnél többet bír ki.
2016. júl. 13. 23:24
 3/8 A kérdező kommentje:
Tanácstalan vagyok. Javíttassam vagy hadjam a fenébe az egészet. :( kb 3 hete gondolkodom rajta.
2016. júl. 13. 23:32
 4/8 A kérdező kommentje:
Lenne viszont egy husqvarna 240r tipusu fűkasza. Gondolkodom rajta hogy megveszem, de nemtudom hogy használtan érdemes e ezt a típust megvenni még.
2016. júl. 13. 23:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha vigyázva volt rá, akkor a Husqvarnát érdemes megvenni még használtan is, de csak megbízható ismerőstől. Azt a szart pedig nyugodtan elfelejtheted, nem alkalmas még hobbi munkára sem.
2016. júl. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy hozzáértő ismerőst, és vele nézesd át a Husqvarnát. Ha nincs ilyen ismerős, keress valakit, aki szerelést hirdet, lehet, hogy még egy szervizdíjat is érdemes lenne fizetni az átnézetésért.

Mivel az ilyen motoros gépeket két ok miatt szokták eladni:

1. Már nincs rá szükség, mert az illető mondjuk eladta telkét.

2. (szerintem a gyakoribb): a gép már az utolsókat rúgja, vagy új gépnek van valami titokzatos hibája, és még ameddig be lehet indítani, gyorsan rásózzák valami balekra.

2016. júl. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
49%
Cseréld magad a főtengelyt. Nem kell más, csak pár imbusz, és villáskulcs. Internet is a barátod.
2016. júl. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A legnagyobb hiba az h straus.....

Ha csak a csavar lazult meg attól még nem hajlik meg mert a kúpnak csavar nélkül is "fognia" kell a lendkereket. Bár tipusismeretem nincs, meg remélem nem is lesz :D

2016. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!