Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Muszáj függönyt felrakni?

Muszáj függönyt felrakni?

Figyelt kérdés

Nemsokára költözök egy 3.emeleti lakásba.

Úgy döntöttem,hogy nem fogokfüggönyt felrakni.

Nem azért,mert spórolni akarok és nem szeretnék erre is költeni,hanem egyszerűen nem szeretem a függönyöket.

Jobban szeretem világosan a lakást,kilátni az ablakokon,mert nagyon szép lesz a kilátás :)

Bekukucskálni senki se tud oda,mivel magasan is van,és a sok fától úgyse látnának be.

Redőny lesz, esetleg este lehúzom.

Anyosom szerint a függöny "kötelező",mert anélkül csupasz a lakás, és olyan mint egy hajléktalanszálló...


Szerintetek?


2017. aug. 7. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Svájcban élek, 95%-ban nincs függöny :D, nálunk sem, minek?
2017. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem kell.

Az anyósod meg kötelezően anyóskodik.

2017. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz akkor nem raksz és ennyi!

Anyóssal meg ne foglalkozz... mamám szerint meg mindenre terítőt kell rakni mert az úgy van jól.

Mi kertesbe lakunk, az utcafronton vannak függönyök a konyha,nappali és a szobák előtti nagy előtér ami virágokkal van tele udvari ablakos,azokon nincs függöny :)

2017. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Eszembe jutott a mamám :)), ő is mindenhova csipkés terítőt rakott, pl tv tetejére is :D

2017. aug. 7. 20:07
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem kell, ha nem szereted.


Szerintem szép, függönyök nélkül nem tudnám elképzelni a lakást, de kinek mi.

2017. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha anyósoddal fogsz együtt lakni, akkor előbb-utóbb muszáj lesz.
2017. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem fogok vele együttlakni.

Párommal elköltözünk a szülőktől

2017. aug. 7. 21:47
 8/11 anonim ***** válasza:

A te lakásod, a te dolgod. Nekem sokáig nem volt függöny (új ház és sokáig alakítottuk), de mivel nekem tetszik, ha van, most már igen. De pl. a párom szobájában csak sötétítő van, mert számára felesleges a másik, semmit nem tud vele kezdeni.

Ha neked nincs szükséged függönyre, nyilván ne rakj fel, nem másoknak kell megfelelned (max. ha abból élsz, hogy emberek jönnek hozzád, akiknek imponálnod kell vagy valami).


Én abroszt nem használok soha, ahogy szalvétát sem, fel nem tudom fogni, mire lenne az jó, főleg egy sima kis szűk családi ebédnél. Sokakat ez tuti megbotránkoztat.

Ez ilyen, mások vagyunk.

2017. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A te otthonodban az a "muszáj", amit te akarsz!

Hollandiában pl. sehol nincs függöny.

2017. aug. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kicsit attól is függ, milyen minőségben van az ablakkeret megcsinálva. Ha nem tökéletes, takarnék. Egyébként egy 30-30 cm széles, hangulatot/vidámságot/eleganciát sugárzó függöny sokat dob a lakáson.
2017. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!