Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Buffalo láncfűrész?

Buffalo láncfűrész?

Figyelt kérdés
Vettem a Tescoba egy Buffalo B4516CS típusú láncfűrészt. Az a gond vele, hogy a szivató kar nem áll meg kihúzva, így elég nehézkes az indítás. A másik az, hogy a karburátor tele van fűrészporral, mert a légszűrője egy sűrűbb szúnyogháló szerű izé... neten rákerestem, de nem is találtam semmit erről a fűrészről még külföldi oldalakon se, mintha nem is létezne :)

2017. aug. 19. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

A szvatóra nem tudok megoldást még nem láttam a kialakítását.A levegőszűrőre a peremén ragasztóval talán ragasztható egy 5 mm vastagság körüli szivacs is,de ezt sem láttam milyen kiképzésű.

Ha az apró faforgácsot nem szűri ki,hogyan szűri a még kisebb porszemeket,amire kellett volna tervezni?

A gépet nem ismerem.

2017. aug. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez egy klasszikus kínai láncfűrész. Így keresd: GCS4500.

Nem húztad ki a szivatót eléggé. A végén kattania kell. Ha meghúzod a gázt akkor ugrik vissza.

A égszűrő alatt lennie kell egy gumitömítésnek. Enélkül beszívja a fűrészport.

A légszűrő két darabból áll. Nem mindig sikerül a gyárban jól összepattintani. Ellenőrizd ezt is.

2017. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 barat89 válasza:
Én Tegnap kaptam a páromtól egy ilyen fűrészt. A szivatója úgy működik,hogy habehúzod a gázt akkor húzod ki a szszívatót gáz el enged és úgy marad. mégegyszer gázt ráhúzod akkor megy vissza a szivató. Én is sokat kinlódtam vele hogy rá jöjjek nekem is új volt ez
2017. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!