Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a törölközőkkel?

Mit tehetnék a törölközőkkel?

Figyelt kérdés
A törölközőim több mosás után megkeményedik és durva érzetet kelt. Mit tehetnék ellene?
2010. máj. 25. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Azt vettem észre, hogy ha az öblítőt (koncentrátumot) higítás nélkül használom, akkor hihetetlenül puhák lesznek a ruhák, törölközők.
2010. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
86%
lehet öblítöt kellene valtanod és az sem mindegy hany fokon mosod. amugy sztem nem magyon tudsz vele mit csinalni, mondjuk a vasalás mindenképp segít.
2010. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Off:


Tudtad hogy ma van a törülköző nap? :D

2010. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ecet az öblítő helyére ;)
2010. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most próbáltam ki az ecetet öblítő helyett. Nagyon szuper. 1/2 dl 20 %-os ecet, és finom, puha minden.
2010. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%
nekem meg pont aza bajom hogy az új tölölközők nem szívják be a nedvességet amíg puhák, hanem a régiek amik már durvák azok rendesen törölnek és simán szinte szárazra törlöm velük a hajam
2010. máj. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
érdekes módon nálam úgy volt, h amikor drága, márkás öblítőt használtam a törölközők általában ilyen durvák lettek, viszont egyszer vettem egy ilyen olcsó öblítőt, amiből 2 L 180 Ft, és azzal nagyon puhák lettek. Azt hiszem Dalma a neve ;) Igaz, az illat nem annyira intenzív, mint a drágábbaknál....
2010. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!