Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nyitva hagyod éjjel az ablakot?

Nyitva hagyod éjjel az ablakot?

Figyelt kérdés
Most nézem meglepődve, hogy 8.5 fok van kint, nem tudom érdemes-e kinyitni az ablakot éjjelre, nem fázom-e meg. Ti nyitva hagyjátok? Továbbá olyan kérdésem is lenne, aki olyan házban lakik, mint én, kétemeletesben, hogy lent kánikulában éjszaka nyitva hagyjátok a teraszajtót a nappaliban, vagy becsukjátok?
2017. aug. 24. 00:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Éjszakára Nappaliban az ablak bukóra még nyitva van, teraszajtó is kizárólag bukóra, nem szeretném, ha bárki bejönne. Hálóban nem hagyom nyitva, csak napközben.
2017. aug. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyitva, de én szerencsére jó magasan lakok.
2017. aug. 24. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Párom kinyitja.

Igaz, 6. emelet, én meg fázom, de akkoris.

2017. aug. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is nyitott ablaknál alszom kb október közepéig, a fűtési szezonban nem igazán éri meg. Az elmúlt pár éjszakán már igencsak magamra kellett húznom a takarót, baromi hideg van éjjel!
2017. aug. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyitva és piszkosul élvezem. Végre hűvösebb van éjjel, nem 20 fok. Hétvégén így is több napra 35 fokot mond napközben, elég lesz azt is elviselni.
2017. aug. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én előkertes családi házban lakom és nyitva az ablak éjjel-nappal.

(Kánikulában persze nappal csukva)

Faredőnyöm van, amin nem lyukak vannak, hanem rések, az éjjelre csíkosra leeresztve.

Én amúgy sem bírom a meleget, télen is fűtetlen szobában alszom.

2017. aug. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nyitva. Még melegem is van, lepedővel takarózom.
2017. aug. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ablak egész nap nyitva (most már csak bukóra nyitom), nagyon élvezem, hogy nincs kánikula.

Déli tetőtér, nagy ablakokkal, végre nem kell elsötétíteni, szuper a hőmérséklet éjjel-nappal, csak éppen éjjel hosszú ujjúban vagyok :). Most ujjatlanban.


Nagyon szeretem a friss levegőt, az a helyzet. Ha pár fokot esik a hőmérséklet a szobámban, akkor majd nappal lesz nyitva az ablak, késő ősztől pedig csak szellőztetek olykor.

2017. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!