Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mást is elkeserít az ingatlanp...

Mást is elkeserít az ingatlanpiac állása? Mikor lesz jobb?

Figyelt kérdés
kicsit körbenéztem ezen a területen és elkeserítő a helyzet. én 68négyzetméteres panelt vettem még a válság előtt, 13.5ért, hozzá kell tegyem kategóriájéban olcsónak számított, ami kicst is szebb volt 15ért ment. most megnéztem, ezek a lakások 9.9-ért mennek!!! el akarnám adni, de hát így...katasztrófa. akik ennyiért hirdetik óriásit bukhatnak rajta vagy egyáltalán el sem lehet adni. mikorra várható javulás? jó lenne előre tervezni. ajánlottak munkalehetőséget, de ahhoz költöznöm kéne, így viszont nem tudok, pedig több lenne a fizetésem. elkeserítő. más is küzd ilyen gondokkal?
2010. máj. 27. 10:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én speciel jól jártam mert 9-ért kínáltak régebben egy lakást most meg 6-ért meg is tudtam venni.
2010. máj. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát igen, venni ilyenkor a jó, csak ahhoz nekem pl el kéne adni a mostanit. de ki akar milliókat bukni a lakásán...
2010. máj. 27. 11:01
 3/13 anonim ***** válasza:
Jó 10 év minimum kell, de ez sem garantált.
2010. máj. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amúgy arra nem gondoltál, hogy amennyivel olcsóbban tudod eladni annyival olcsóbban vehetsz helyette másikat?
2010. máj. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Vagy add ki bérbe,és te is bérelj ott ahova költözöl.

Egy lakás mindig annyit ér amennyit pillanatnyilag fizetni hajlandók érte.

2010. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is most hirdetek lakást, de nincs érdeklődés. Mondjuk ha cserélsz, nem sokat számít, hogy most alacsonyabb az ára, mert amit veszel helyette, az is ugyanúgy olcsóbb.
2010. máj. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

engem is elkeserít.

el szeretnénk adni a lakásunkat, mert már nem megfelelő számunkra, és találtunk egy olyat, ami sokkal frekventáltabb helyen van, igaz panel, de ez nekünk inkább áldás, mint átok.

nos, a mostani lakásunkat áruljuk 11ért, a másikkal már megegyeztünk, h 11ért eladja, viszont a miénkre hálóval sem tudunk fogni vevőt. valószínűleg az lesz, hogy lejjebb megyünk még fél millát, mivel nagyon jó lenne szabadulni a kecótól.


jobb időkben a 12-t is megkaptuk volna a régi lakásunkért, viszont a másik sem állt volna meg 14 milla alatt. ha azt vesszük, akkor jól jártunk, mert nem kell olyan sok megtakarított pénzüket beáldozni, remélhetőleg fél vagy 1 millát, de még mindig nem 2-t vagy többet. :)

2010. máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
persze, venni is olcsóbb, de ez a lakás egy normális ingatlanpiacon többet ér azoknál, ahol én vennék. frekventált, mégis csendes helyen van, felújított, jó házban, stb. úgyhogy mindenképpen jó nagy bukta lenne. kénytelen leszek várni.
2010. máj. 27. 14:15
 9/13 anonim ***** válasza:

Haqsonló cipőben járunk.Nagyobbra szeretnénk cserélni a mostani kecónkat, lenneis hova, akár költözhetnénk 5 perc múlva,de előtte el ekll adni a mienket.Jelentkező senki!Ezelőtt 2-3 éve, de még tavaly ősszel is el tudtam volna adni, igaz jóval áron alul.Lassan egy éve hirdetem és érdeklődő eddig 2 volt,semmi komoly.Vidéken lakunk,ráadásul megyeszékhelyen, de itt se jobb a helyzet.

Már én is gondoltam arra, hogy kiadom,és elmegynk egy nagyobba,talán nagyobb az esély hogy kiveszik, mint hogy el tudjuk adni.

Elkeserítő a helyzet, hála a kormány ujabb és ujabb megszorításának hitelügyben-most jun.11ével szintén ujabb akadály jön.

El se tudom képzelni,hogy adjuk el,már jóval áron alul hirdetjük, ráadásul jó helyen van,felújítva meg minden,jó környék, így se kell a kutyának sem.

Plussz azt tapasztalom, hogy mig pár éve mint a cukrot, vitték a garzon és egyszobás lakásokat, ma egy egyedlálló, vagy fiatal pár is inkább 2 szobásat vesz!

(amit meg is értek)

Nálunk annyi az eladó lakás, mint égen a csillag!Jó lenne már, ha történne vmi pozitívum, mert ez így kilátástalan!!

2010. máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én fordítva tapasztalom: nagyobbat cserélnék kisebbre és kicsit találnék, de a nagyobbat nem viszik.
2010. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!