Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mik azok a horrorfilmek...

Kicsidodó kérdése:

Mik azok a horrorfilmek amiktől féltek/Féltetek? Ötöt kérek xd

Figyelt kérdés
2017. szept. 19. 18:59
 1/7 anonim válasza:
a gyomorforgatós trancsírozós filmeket szeretem... kiváló gyomorral rendelkezem :D De iszonyat mennyiségű horrorfilmet láttam életem során,de nincs olyan amitől féltem volna. Inkább olyanok vannak amiktől rettegek,de csak azért,hogy még egyszer ne kelljen megnéznem,mert olyan bűn rossz volt..
2017. szept. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Túlvilág szülötte.
2017. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Horrortól nem. Dokumentumfilmek, na azok igen! Láttam egyet az eboláról, na akkor rettegtem!
2017. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Átok


Halálos hallgatás


Kedvencek temetője


Halálos kitérő


Ház a kísértet hegyen


13 kísértet


Rémálom az Elm utcában

2017. szept. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Félni nem szoktam, de a következők elég zordak.

Feltámad a halál (alien 4)

Sziklák szeme

Halálos kitérő

Canibal holocaust

2017. szept. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A trancsírozós fajta horrorokat nem igazán szeretem, abból is a Végső állomás-filmek nálam végleg betették a kaput!

Az ijesztő fajtákat szeretem inkább, abból A szellemváros rejtélye inkább csak misztikus thriller, de nagyon ijesztő, főleg amikor a végén jön fel az üregből az a valami! Azon kívül a Borzalmak akadémiája is már ijesztő jelenettel kezdődik, illetve az eredeti Amityville Horror - A rettegés háza (1979) is tele van ijesztő és nyomasztó jelenetekkel.

2017. szept. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sikoly

Zátony(bár az inkább izgalmas mint ijesztő)

Fűrész

Vaksötét

Démonok között(az inkább szellemes)

Majd ebben az évben pedig kijön a Boldig halálnapot!meg a 47 méter mélyen című horror!

Aztán van még a Hush(ezt nagyon szeretem,és igazából magyarul vagy angolul nézed az mindregyj,mivel hogy egy süket néma lány a főszereplő!Nagyon király film)♡♡

2017. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!