Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti fűtötök már?

Ti fűtötök már?

Figyelt kérdés
Elég korán van még hozzá, de mi tegnap este kicsit bekapcsoltuk a fűtést. 20 fok volt, bár én hidegebbnek éreztem. Utána 21-22 körül máris jobb volt.
2017. szept. 20. 08:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

"[...] korán van még a fűtéshez [...]"


Na, engem ez pont nem szokott érdekelni. Ha fázom, akkor bekapcsolom a fűtést (inverteres klíma). Nem azért dolgozom, hogy esténként fagyoskodjak.

2017. szept. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Vénasszonyok nyara később szokott lenni. Lesz még jó idő.

Nálam is jól áthűlt a lakás, de csak kis hősugárzóval fűtök, és csak fürdéshez.

2017. szept. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Én már fűtök (reggel és este kell csak), pláne kicsit beteg is vagyok, elkaptam valami vírust. De egyébként sem szoktam fagyoskodni, ha hűvös van, bekapcsolom és kész.

Így szeptember közepén mindig van egy nagy lehűlés, aztán a vénasszonyok nyara október első felében van, akkor megint nem kell fűteni.

2017. szept. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nálunk kint éjszaka 7 fok volt, most 12-re "melegedett." Pont lesz..rom, hogy milyen hónap hányadika van, ha indokolt a fűtés - márpedig nálunk most az -, akkor elindítom. Cirkóm van, programozható termosztáttal, csak elfordítom a kazánon a kapcsolót, több teenő nincs vele.:-) Napközben, ha nem vagyunk itthon, valószínűleg be se indul, 15 fokra van állítva, reggel és délután háromtól este 11-ig tartja a 21 fokot, éjszakára 18-ra van belőve. Pólóban és melegítőnadrágban vagyok itthon, esetleg egy kardigánt felkapok, ha sokat üldögélek egy helyben, nem fogok nagykabátban fagyoskodni a házban.
2017. szept. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Újépítésű társasház, nálunk még 23 fok van a lakásban, nappali szellőztetésekkel együtt. Nem kapcsoltunk fűtést.
2017. szept. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen tegnap délután begyújtottam egy kicsit. Ma is tüzelek pár hasáb fával.
2017. szept. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nálunk 22 fokra van beállítva a termosztát, és éjszaka már sokszor melegek a radiátorok. Sosem érdekelt, milyen évszak van. Arra van a termosztát, hogy be tudjuk állítani, milyen hőmérsékletet szeretnénk a lakásban évszaktól függetlenül.
2017. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nálunk távfűtés van, így nem lehet csak úgy fűteni sajnos.

A gyerekeknek indítottuk be a kis hősugárzót a szobájukban fürdéskor, hogy fürdés után ne fázzanak meg.

2017. szept. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mi sem a naptárt nézegetjük, ha hideg van, akkor fűtünk. A napi max nálunk napok óta 13 fok körül van, és nem akarunk fagyoskodni. A termosztát 22 fokra van állítva, már pár hete is volt, hogy bekapcsolt, de a napokban megy folyamatosan a fűtés és tegnap óta a kandallót is használjuk.
2017. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem.

Két hete még 30 fok volt. A ház még elég jól tartja a meleget. Talán jövő héten valamelyik este begyújtok a vegyes kazánba, hogy langyosak legyenek a radiátorok. A gázkazánt még biztos nem állítom be. Annyira nincs hideg, hogy napközben is folyamatosan fűteni kéne.


Egyébként a munkahelyemen (iroda) 21 fok van. Egy pulóvert felvettem, de abszolút nem fáztam. Ennek ellenére már tegnap fellázadtak a kolléganőim, hogy meg akarnak fagyni és azonnal kapcsolják be a fűtést.

2017. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!