Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti fűtötök már otthon? Anya...

Ti fűtötök már otthon? Anya azt mondta, hogy október 15. előtt nem fogunk.

Figyelt kérdés
Oké, hogy akkortól kötelező, de itthon nem kellene alkalmazni. Főleg, hogy van itthon nagyon sok fa es az sem kifogás. Nagyon hideg van, éjjel 3 takarö alatt alszom. És most is nem tudom magamat rávenni, hogy hajst mossak, mert megfagyok és kabátban vagyok. Ha egyszer hideg van, mit számít, hogy hányadika van?
2016. szept. 27. 20:17
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
67%
Mi mar futunk es egy csomo ismerosom is
2016. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
61%

Mi még nem fűtünk, nem vagyunk fázósak.

Nálam annyi eredménye volt a hűvösebb időnek, hogy már csak bukón van az ablakom és 1 vékony paplan alatt alszok.

Nem lehet, hogy drágállja a tűzifát? Vagy ő nem fázik?

2016. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Saját erdőnk van!!! Nem kerül pénzbe a tűzifa.

Nincs szigetelése a háznak és nálunk kint is hidegebb van. Kabátban fázok. Inkább mosok holnap délután hajat, mikor meleg van.

2016. szept. 27. 20:26
 4/37 anonim ***** válasza:
78%
Egy par napja mar futok
2016. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
83%

Nappal nem, de estére kicsit befűtünk már.

Hiába szigetelt a ház, nappal nyitva az ablak, estére meghűl.

Szerintem baromság dátumhoz kötni a fűtési időszakot..

Ha hideg van, fűteni kell, nincs mese.

2016. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
57%

Bizony, fűtünk. És így is megfagyok. Én öt takaró alatt alszom már (az igazi kemény télhez képest annyi a különbség, hogy olyankor az 5-6 takaró jóval vastagabb, mint most), pulóverben, vastag pizsomában, meleg zokniban.


Mondjuk én nagyon fázós vagyok, és szenvedek is rendesen. Folyton jéghideg a kezem. Az ablak kinyitása nálam szóba sem jöhet.

2016. szept. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
72%

Jól szigetelt a ház és én is szeretem, ha novemberig nem fűtünk, no de ha hideg van, akkor nem fagyoskodunk, nyilván. Szeptemberben sosem fűtünk még. Most 22-23 Celsius-fok van a házban, ami számomra maga a tökély s ez még a nyári hőigényem, fokozatosan megy le ilyenkor.

Mondjuk mi nem vagyunk fázósak, én pedig meg tudok mosdani 8 fokban is, tapasztalat :D A rekordom fűtetlen fürdőben télen hideg vízzel fürdés, de az csak egyszer volt muszáj. Van, aki a lékbe is belemegy, én bele is pusztulnék. De ha valakinek meleg fürdőszoba kell, az kapjon azt, ha van rá lehetőség, nyilván.


Mivel nem kell éheznetek, ha fűtötök, teljesen irreális fagyoskodnotok :( Részvétem. Nagyon makacs anyád lehet, de hogy nem sajnálja meg fázó gyermekét? Ezt nem értem :(

2016. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
73%

Én még nyitott ablaknál alszom, eszembe sincs fűteni.

3 takaró alatt alszol? Van vérkeringésed, van pulzusod?

2016. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
66%

Ami a takarókat illeti, én mindig eggyel alszom, mert fölötte szétcsúsznak és felesleges is, mert van pizsamám. Nyáron is bolyhos téliben aludtam a hűvös alsó szinten, csak a felsőt hagytam el. A párom nyáron 2 (kánikulában 1), télen 5 takarót használ és meztelenül alszik.

Persze a takarók is különböznek erősen. Amikor 8 fokban laktam, egy dunyhám volt, nekem bőven elég, fel tudtam fűteni a testemmel. Olyankor a fejemmel van gond, mert az attól még fázik, hajlamos vagyok a takaró alá rakni, ami annyira nem jó.

Amikor még nem volt szigetelt a ház és a maximális cserépkályhás fűtéssel is megfagytunk, sokat alkalmaztam a melegítőpárnát, sokat jelent ám az ember testéhez közel egy pár wattos melegítés.

2016. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
57%
Nem futunk meg. Vastagak a falak, nincs hideg. Meg feloltozunk rendesen. Amig tobb van idebent 15-16 foknal, addig nem szoktunk begyujtani. Telen sokszor lemegy 14 fokra idebent a homerseklet, mert csak este jovunk haza, szoval nincs aki tuzeljen. Na akkor mar tenyleg hideg van es kell ket takaro.
2016. szept. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!