Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gond lehet a fűtéssel vagy a...

Gond lehet a fűtéssel vagy a radiátorokkal?

Figyelt kérdés

Központi fűtés van, és ma kapcsolhatták be, mert a társasház folyosóján már melegek voltak a radiátorok. A lakásban viszont egyáltalán nem, noha a csövek melegek. Majdnem az összes radiátort 6-osra feltekertük, de semmi melegséget nem érezni.

A nyáron vettük a lakást. A radiátorok pár éve kerültek cserére. Az előző tulaj elmondta mintegy jó tanácsként, hogy 2-3-as fokozaton bőven elég tartani a radiátorokat, mert épp elég meleget csinál. (Ugyanebben a tömbben laktunk előtte albérletben, csak pár lépcsőházzal odébb, így ezt mi is tudtuk)

Most a férjem beparáztatott, hogy talán szar az egész.


2017. szept. 27. 19:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Persze. De óránként is lehet próbálkozni. Ha egy minimálisan mozdul a víz már odamehet a levegő a légtelenítőhöz.
2017. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a segítséget!
2017. szept. 27. 22:27
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha van alsó radiátorszelep a visszatérőkön,akkor azokat is jó volna leellenőrizni,hogy ki vannak nyitva és mennyire?
2017. szept. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mind nyitva van. Férjem is ellenőrizte, meg ma az egyik szomszéd. Ma is próbálkoztunk légtelenítéssel, de nincs mit légteleníteni, már csak víz jön. Szóltam a szolgáltatónak a gondról.
2017. szept. 28. 22:06
 15/16 anonim ***** válasza:
Az egyik radiátoromat még meg is kellett mozgatni dzinte leemeltem majd visszaraktam a helyéről mire a levegő végre odament a légtelenítőhöz
2017. szept. 29. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A szabályzónál volt valami beragadva, a távhő szerelője kb. 5 perc alatt rendbe hozta őket.
2017. szept. 30. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!