Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha egy régi kényelmetlen...

Ha egy régi kényelmetlen ágyra vennék egy matracot nem fog csúszkálni? Bevállhat ez? Tapasztalatok esetleg?

Figyelt kérdés
Már eléggé kényemetlen az ágyam, régi (nem matracos) nem szeretnék újat venni, inkább egy matracot

2017. okt. 2. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:
79%

Én használtam egy ideig úgy a kinyitható kanapémat, hogy tettem rá még egy vastag (kb. 15 cm magas) matracot (hasi műtét után nem tudtam mélyre ülni, ez volt a legjobb megoldás), kényelmes volt, nem mozgott.

Idén tavasszal viszont új ágyat vettem, a matracot meg tudtam venni 130-ról 80-ra leárazva (szuper kényelmes szivacs matrac, rábeszéltek a boltban, pedig rugósat akartam eredetileg, de nem bántam meg), ágykeretet pedig használtan vettem 18ezerért, az ágyrácsokat pedig ajándékként kértem szüli-/névnapra. Szuper befektetés volt, szerintem ha már matracot veszel, akkor érdemes hozzá egy ágykeretet is venni, mégiscsak esztétikusabb, és nem is olyan drága.

2017. okt. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!