Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A Zewa nedves toalett papírral...

A Zewa nedves toalett papírral (a 42 db-os szett) mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Előre is bocs a kissé röhejes témáért. Vettem egy 16 db-os WC papír csomagot, és ilyet adtak hozzá, de nem tudom, mire jó. Mármint gondolom, fenék kitörlésre ugyanúgy, csak ez nedves. Másra nem lehet használni? Nincs kisbaba a családban, akinek érzékeny lenne vagy ilyesmi, hogy pelenkacserénél nedves törlővel kell tisztítani, én meg nem tudom, hogy mit kezdjek vele. Normál WC papírnak se jó, mert csak elkeni.

2017. okt. 9. 23:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Te mások seggét szagolgatod? Gratulálok a hobbihoz :)
2017. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja mert nyugodtan maradhat szaros a seggünk, ha nem szagolgatja valaki?

Nem kell amugy közelről szaglászni, érezni azt a tipikus seggszagot ha mondjuk az ember ül és előtte feláll valaki, aki fél a törlőkendő mérgezéstől :)

2017. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
28%

Ja te a durva melós seggszagra gondolsz?

Azt az ottmaradt nagyobb szardarabok szétdörzsölése, majd izzadtsággal és seggnyállal való beáztatása, és egész napos érlelése okozza.

Nyugi, nem vagy különleges, azt mindenki megérzi :D

2017. okt. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!