Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakásból milyen módszerrel...

Lakásból milyen módszerrel lehet kiirtani a bolhákat?

Figyelt kérdés
Milyen szerek a leghatásosabbak?
2010. máj. 29. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Húúú az gáz, egyszer én is így jártam amíg volt kutyám.

Mi domesztoszos vízzel felmostunk mindent,kutya bolhaírtóval fürdetve, átvizsgálva...amit találtam a parkettán azt módszeresen szétnyomkodtam...macera

És mellékesen halomra csíptek mire kiírtottam mindet

2010. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a macska miatt votl egyszer. Én telibe fújtam az egész lakást Morteinnel, összes szőnyeget, ágyat, mindent. Persze utána néhány órás szellőztetés nem árt (meg ti is menjetek el otthonról).
2010. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Moss le mindent ecettel! A kárpitos bútorokat éls a szőnyegeket is. Tökéletes lesz az eredmény.

Nálam vendégségben volt az unokám a cicájával,és utána maradtak bolhák a lakásban. Minden ajánlott szert kipróbáltam,de a szőnyegben benne maradtak. Az ecet viszont eltüntette őket,és a szőnyegem is szép tiszta lett.

2010. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó! Az ecetet milyen higitásban használjam? Kell még valamit tenni hozzá?

2010. máj. 30. 04:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!