Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Idegesítenek az hogy 1 hetes...

Idegesítenek az hogy 1 hetes kapcsolatok vannak az osztályunkba, titeket nem?

Figyelt kérdés
12 éves 6.os FIÚ vagyok.Vannak olyan lányok az osztályban hogy 1 hétig járnak egy fiúval aztán szakítanak💔.De ezek olyan kapcsolatok hogy írogatnak hogy SZERETLEK....stb... de a suliba egymásra se néznek ami szerintem rohadt gáz+idegesítő.Ja és 12/F és nem volt még barátnőm

2017. nov. 20. 21:02
 1/6 anonim válasza:
97%
Tudod, ezek a tipikus gyerek szerelmek :’) majd be nő a fejük lágya és rendben lesz. :)
2017. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Vagy nem :) ugyanis van olyan huszonéves is (majdnem 30), akinek abból áll a kapcsolata, h fb-on írogatják egymásnak üzenőfalra, hogy jajjjdeszeretlek. Ez a nemnormális.
2017. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Ne aggodj mind így kezdtük. ;)

30/N

2017. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Azok az osztálytársaid ők még olyan pici gyerekek, akik csak menőzni akarnak egymás előtt, hogy "húúú, ők most járnak". Meg amúgy idősebbeknél is nem feltétlenül rossz az, ha suliban nem is beszélgetnek, mivel a szerelmi életet nem célszerű közhírré, közkinccsé tenni, mert az az ő magán, személyes, privát dolguk, szerintem jó, hogy nem adnak rá mindenkinek rálátást. Így sokkal meghittebb, jobb. Mert nálunk pl olyan volt, általános 7-8. osztály, hogy egy srác meg egy csaj az aula közepén kezdtek el csókolózni; na és az pl zavart. Egy ennyire privát dologban én minek vegyek részt? De komolyan, ez az ő kettejük dolga; és most minek nézzem, hogy felvágóskodnak vele, hogy ők most boldogok. Tök jó, de nem rám tartozik, meg a nagy nyilvánosság elé:D Egyébként az tényleg tök jó, hogyha két ember szereti egymást, és megértik egymást; de lehet, hogy az is csak olyan menőzős, meg kirakat volt, mert a külvilágnak szólt, és nem nekik, egymásnak. Ezek az ilyen babakapcsolatok, meg "babajárások" -szerintem ilyen korban még nem feltétlen kell őket komolyan venni. Majd lehet, hogy pár év múlva mosolyogni fognak magukon ezek az emberek, hogy "húúú, tényleg, milyen nagynak hittem magam, meg menőnek, mert mondhattam, hogy járok valakivel, és aztán erre meg következő héten már szakítottunk; milyen kicsik voltunk még akkor":) És akkor majd így mosolyogva nosztalgiázik saját magán, meg ezeken a dolgokon:) Őszinte pillanatok, amikor ráismer a saját éretlenségére, gyermeki/ gyermekdedségeire az ember.:)
2017. nov. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

"12/F és nem volt még barátnőm"


Nos ha ezt nem irtad volna oda, akkor más lenne a véleményem, de szerintem szimplán irigykedsz, ennyi, és azért tartod idegesítőnek.

2017. nov. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is irigy vagy, amúgy meg gyerekek vagytok, szerinted mit lehetne ennél többet várni tőletek?
2017. nov. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!