Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elüldözni a...

Hogyan lehet elüldözni a galambokat az erkélyről?

Figyelt kérdés
3 éve költöztünk ebbe a lakásba,és azóta 2 galamb megkeseríti az életünket.Egyszerűen nem lehet őket elüldözni.Éjjel-nappal itt ülnek,arról nem beszélve,hogy folyton összeszarják az egészet,meg büdös van.Ruhát sem merek kiteregetni.Ha itthon vagyok mindig elzavarom őket,de mire bejövök a lakásba már vissza is jöttek.
2010. jún. 3. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
hess:))
2010. jún. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sokfelé alkalmazott dróthuzalok a legalkalmasabbak: az elektromos vezetékek ártalmatlan áramütéssel szoktatják el a háztól a madarakat. A fémszál villamosság nélkül is alkalmas a szárnyas vendég elüldözésére: megfelelően fölszerelve nem ad elegendő leszállóhelyet – a drót pedig olyan kényelmetlen, hogy azon még egy galamb sem üldögél szívesen...
2010. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sajnos süketek:)de ha kimegyek még csak meg sem moccan.
2010. jún. 3. 09:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen gondom, semmi nem jött be. A korlát fölé tett drót csak arra volt jó, hogy a ruhaszárítómra száltak le és nem a korlátra. :(

Végül a párom csinált egy szép nagy szunyoghálót a korlát fölé. Szuper lett! Nincs galamb és nincs légy és nincs szúnyog. :)

2010. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Madárhálót feszítettem ki az erkély elé, mezőgazdasági boltban lehet kapni. Igaz, hogy a kilátás már nem olyan jó, de azóta a galambokat is csak messziről látom!
2010. jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

barátnőm vízipisztollyal lőtte őket anno, és azt mondta, h azt nem bírják :) már én is beizzítottam egyet :)

nálam is gyakori vendégek, régebben sokat ideszartak, sőt még fészek meg tojás is volt, de pl. amikor lefújtam hipós vízzel a padló szélét, akkor kevesebben jöttek.

2010. jún. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!