Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeretnék Debrecenben lakást...

Szeretnék Debrecenben lakást venni, azonban nem ismerem a várost, ezért szeretném kikérni a véleményeteket. Melyik része az Debrecennek, amelyik pl. kevésbé zűrös? (lopásra, betörésre gondolok elsősorban. )

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 16:04
 1/9 anonim válasza:
MEkkora lakást szeretnél?
2010. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Van egy résza a fényesudvar az a legveszélyesebb, illetve én mindenkitől azt hallom, meg a nagyállomás környéke
2010. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Egyetem sugárút, Bethlen G. utca (Belvároshoz és Egyetemhez is egyaránt közel van). Panel, illetve 4 emeletes társasházak jellemzik ugyan, de nincs tipikus lakótelepi érzésed. Egykor én is vidékiként kerestem lakást Debrecenben, nekem a Fényesudvart és a Tócóskerttet nem ajánlották akkoriban. Én most a Bethlen utcán lakom, és mostanában szeretném eladni a lakásom.
2010. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Fényesudvar, Nagyálló, Tóci ezeket nem ajánlom. Viszont a Cívis, Jerikó, Károlyi Mihály utca és ezek területe, nagyon jó!
2010. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Felújított garzonra, vagy max. másfél szobás lakásra gondoltam.
2010. jún. 3. 16:48
 6/9 anonim válasza:
100%
A harmadik vagyok. 1,5 szobás, 45 m2-es lakás érdekelne? Ha igen, a Toplakon megnézheted: Debrecen, Bethlen G. út 45., 45 m2 címen. Feladva: 2010. április 26-án.
2010. jún. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Bocs. Bethlen G. út 49.
2010. jún. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is van eladó garzonunk és egy 1,5-es lakásunk is. A garzon az Ótemető utcán van, 2 emeletes házban. Mutatok linket: [link]


Az ár 8,2 millió körül van, csak az ingatlanos drágábban hirdeti.. :)

2010. jún. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi az ajánlatokat! 8,2 millió kicsit sok az én lehetőségeimhez képest.:( 6-7 millió közötti lakásokat keresgélek. Tudom, hogy manapság nem könnyű munkát találni, de milyen tapasztalatotok van Debrecennel kapcsolatban? Csak több lehetőség van ott, mint Nyíregyházán, ugye?
2010. jún. 21. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!