Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi lenne a jó megoldás?

Mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, a párom 24. Jelenleg a nagyanyja lakásán élünk, természetesen pénzt adva neki(rezsi+ha elromlik vmi/felújítunk). Körülbelül fél éve jöttem ide,de minden percben utálom. Ez a nő nagyon gonosz velem, amit a párom is észrevett. A párom nem igen akar innen elmenni,az a mániája,hogy gyűjtsünk annyi pénzt,hogy telket+házat vehessünk saját pénzből. Nincs ezzel baj, csak az,hogy az rettenetesen sokára lenne. Mindketten dolgozunk, de én egyetemre készülök. Úgy lett volna,hogy Pestre jövök,de akkor kézenfekvőnek gondolja,hogy itt maradunk, én meg ezt nem akarom. Az öregasszonynak 3 unokája van, a két lányától. Már a másik kettő is kapcsolatban van, az egyik férjhez is ment. Ők természetesen mind külön albérletben laknak. Párom meg hallani se akar erről. Az én pénzemet is be akarja osztani, abból nem költhetek,azt el kell tennem... Úgy utálom már ezt... Szerintetek mit tegyek? El akarok költözni!

2017. dec. 31. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Ez a kapcsolat halálra van ítélve, így a jó megoldás csak az lehet, ha te költözöl.

Ő nem akar költözni, ő akar feletted uralkodni, dönteni helyetted mindenben, megmondani, mikor és hol lakj és a saját pénzed mire költsd... vicc.

Felnőtt nő vagy, önálló keresettel, remélem tudod, hogy ebből nem lesz házasság meg közös ház.

A legszebb éveidet egy olyan helyen akarod eltölteni, ahol boldogtalan vagy és utálnak?

Mindent máshogy láttok, ami fontos, szóval ha egyetemista leszel, akkor koli vagy másokkal albérlet, ez a megoldás.

2017. dec. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szakits.
2017. dec. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs megoldás. Tűrsz pár évig, “mert szeretem” aztán tele lesz a tököd, elhagyod, és minden percet bánni fogsz, amit ebben a helyzetben elpazaroltál.
2018. jan. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" hallani se akar erről. Az én pénzemet is be akarja osztani,"


így eléggé én is hajlanék a szakításra. Idő -és energiaveszteség/pazarlás, engedjétek el egymást. Nem lesz az öregasszony se, meg nem lesz, hogy valaki megpróbál beszabályozni, hogy a te általad keresett pénzt mire költheted.

2018. jan. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
#3+
2018. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!