Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Monorierdő mennyire veszélyes?

Monorierdő mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, jövő hónapban fogunk odaköltözni a párommal. Én ceglédi vagyok, sosem voltam még ott, de sajnos sok rosszat hallottam, pl hogy sok a roma...és mivel ott is fogok élni, félek kicsit. Meg ami miatt aggódom még az az, hogy elég sokat kell járkálnom majd hajnalban és kora délután-este a vasútmegállóhoz, mert Pestre járok dolgozni. Van okom az aggodalomra ezek miatt, vagy csak túlspilázom a dolgot?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. jan. 24. 23:51
1 2
 1/12 anonim válasza:
93%
Aki nem ilyen közegben nő fel, annak veszélyes persze. Látják rajta hogy bizonytalan, nem oda való, így meg van esély a kirablásra, leszólításra.
2018. jan. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
84%

Még jómúltkor volt itt egy fiatal lány aki fenyegetőzés miatt írt ki valami kérdést és az pont monorierdőn volt.


De itt ahol én lakom a 17. kerületben most egymás után öltek meg két fiatal lányt.


Nem tudom hogy konkrét helytől mennyire függ a közbiztonság de ha tehetetlen félős lány vagy akkor mindenhol csak áldozat leszel akárhova költözöl.


Képezd magad, készülj fel lehetséges helyzetekre.


Ebben a videoban például részletesen elmutogatják mi a teendő különböző támadások esetén:


https://www.youtube.com/watch?v=B3-2y4tha8M

2018. jan. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
93%
Hát ha rám hallgatsz, elkerülitek a cgány putrikat. Igaz, normálisabb környéken drágább az élet, de ezerszer jobban megéri. A buckalakók meg maradjanak meg maguk között.
2018. jan. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

"De itt ahol én lakom a 17. kerületben most egymás után öltek meg két fiatal lányt. "


Ezeknek az eseteknek semmi köze sincsen az adott kerület esetleges veszélyességére nézve!

(Csak történetesen itt csalták a párjaikat, akik ilyen -sajnálatos- módon vettek elégtételt a csalfa barátnőiken.)

2018. jan. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A vasúti megálló és környéke milyen ebből a szempontból? Ott fogunk lakni nem messze tőle, és ahogy írtam vonatozni fogok nagyon gyakran Pestre, emiatt leginkább arra fogok megfordulni, és az a rész érdekel leginkább, hogy mennyire élhető.:)

Köszönöm az eddigi válaszokat is, természetesen várom őket továbbra is, mennek a zöld kezek!

2018. jan. 25. 10:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Eléggé veszélyes, rossz a közvilágítás, kóbor részegek meg is támadhatnak, vagy a telefonodért, vagy a táskádért, de mert fiatal vagy, az erőszak sem kizárt. NE költözzetek oda! Ott nem nagyon van közbiztonság, rendőr se jár.
2018. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kihalt hely, házak is távol, nézd meg a Google Maps-szal.
2018. jan. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért jó, hogy ezeket útólag kérdezed meg. Vagy a szüleid eldöntötték, hogy ott vesznek házat? A vasútállomások minden település gyengéi.
2018. jan. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Párom anyukájánál élünk jelenleg, és valóban, anyukájának van ott egy háza, ahol azelőtt laktak, hogy Ceglédre költöztek (apósomnak itt van a munkahelye).

De köszönöm a válaszokat, mindenképpen megmutatom majd a barátomnak is, aztán lesz ami lesz. :)

2018. jan. 29. 08:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyedül, sötétben ne járkálj arra. Vagy csak kutyával, még ha pórázon van, az is jobb, mint a semmi.
2018. jan. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!