Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » FŐKÉTÜSZ volt kedves küldeni...

FŐKÉTÜSZ volt kedves küldeni egy 2015. évre vonatkozó tartozás értesítőt, meg egy csekket nem is egy, hanem mindjárt három db (! ) megrendelésre történő kéményvizsgálatról. Mit tehetek az igazamért ennyi év eltelte után?

Figyelt kérdés
Azéért kérdés, mert teljesen biztos vagyok benne, hogy csak egyetlen egy pótellenőrzésre volt szükség.

2018. febr. 6. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a pénügyekre vonatkozo dokumentáciokat (csekkbefizetés, stb.) 5 évig meg kell örizni. Ha ök tudják igazolni a kéményvizsgálatot te meg nem a kifizetését, akkor bukta.
2018. febr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A díjbeszedő által számlázott minden követelést rendeztem 2015-ben (kéményseprési díjakat is), természetesen erről az összes bizonylatom (befizetett csekkszelvény) megvan. Olyan plusz két kiszállásért szeretnének ennyi idő után pénzt kérni, ami nem történt meg.
2018. febr. 6. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kéményvizsgálatot tartottak, akkor a papírjukon szerepelni kell az aláírásodnak.

Először is, bemész az irodájukba a számlákkal, és megkéred, hogy töröljék a tartozást.

Alapesetben a szolgáltatóknál is emberek dolgoznak, és ha tudod bizonyítani az igazadat (ők meg nem, hogy 3x voltak), akkor meg van oldva minden.

2018. febr. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok személyesen értekezni velük, mert nekem is van munkaidőm, ami pont megegyezik a szolgáltatóéval. Telefonon próbáltam beszélni velük, de a géphangon nem jutottam túl, és a fülembe üvöltő kéményseprős dal tíz percnyi hallgatása után fel kellett adnom a próbálkozást.
2018. febr. 7. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!