Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A 2015. évi 1553E bevallásomma...

A 2015. évi 1553E bevallásommal kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megkaptam az Adóhivataltól az általuk elkészített bevallásomat. Van rajta 8500 Ft befizetési kötelezettség, amivel teljesen egyet értek és nem vitatok. Mindössze az a gond,hogy az 1553E mellett küldött tájékoztatóban az szerepel, ha adateltérést nem találok, további dolgom nincs ezzel. Viszont én szeretném befizetni, nem szeretnék egy forinttal sem tartozni.

Tudnátok ebben segíteni?



2016. máj. 20. 15:00
 1/5 anonim válasza:
Fizesd be! Csekket vagy számlaszámot nem küldtek?
2016. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem,sem számlát,sem számlaszámot,ahova utalhatnék. Ezért írtam ki a kérdést, mert nem nyílvánvaló a megoldás
2016. máj. 20. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:

NAV Személyi jövedelemadó magánszemélyt, őstermelőt, egyéni vállalkozót, kifizetőt terhelő kötelezettség beszedési számla


10032000-06056353


A közleménybe az adóazonosító jeled írd be.

2016. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A további teendőd nincs annyit jelent, hog nem kell visszaküldeni. A fizetésre ez nem vonatkozik, természetesen be kell fizetned, és ma van a határidő...
2016. máj. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 21. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!