Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen biztonsági rendszerekke...

Milyen biztonsági rendszerekkel látnád el városhatártól 15-20 km-re fekvő ritkán lakott falu-, illetve erdőszéli házadat ahhoz, hogy nyugodt szívvel tudd elhagyni azt akár több napra/hétre is?

Figyelt kérdés

Cél: semmiképp se lopjanak el semmit!


Régió: sajnos Kelet-Magyarország... Itteni sorstársaim ebből már biztosan értik... Itt már szó szerint mindenki megtapasztalta kivétel nélkül, hogy valóban mindent ellopnak...


A megfizethetetlenül drága élőerős őrzésen kívül bármi jöhet - minden (értelmes) használható ötletért zöld kéz lesz a jutalom!



2018. febr. 11. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Vizesárok, aknamező, elektromos kerítés !!Életveszély - 400V!!

A figyelmeztető táblákra ügyelj, mert kötelező.

Ha van pénzed, biztonsági őr.

2018. febr. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kösz, hogy írtál, de biztos vagy benne, hogy el is olvastad a kiírást?


"!!Életveszély - 400V!!"


"Minden ÉRTELMES(!) használható ötletért zöld kéz lesz a jutalom!"


400 volt feszültséget még figyelmeztető táblákkal sem installálhatsz a kerítéseden BELÜLRE sem.

Magyarország én így "szeretlek"...


"Ha van pénzed, biztonsági őr."


"A megfizethetetlenül drága élőerős őrzésen kívül bármi jöhet."


Minden ott áll, csak el kellene olvasni.

2018. febr. 11. 00:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Néma riasztó egy biztonsági szolgálathoz, vagy a rendőrségre bekötve. Létezik ilyen szolgáltatás.
2018. febr. 11. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte sajnálattal mondom, hogy lehetetlent kérsz, pedig jól esett volna egy zöld kéz:(

Mondom ezt neked úgy, hogy egy hevesi faluban, hasonló cipőben jártunk mint te és pokol volt az életünk.

A családban van profi biztonságtechnikai mérnök, a lehetséges legjobb rendszert telepítette, mégis folyton voltak próbálkozások.

Mozgásérzékelő lámpák, néma riasztó, hangos riasztó, videokamerák, 2 brutál kutya, csak felhívás volt, azt hitték, hogy a koronaékszereket őrizzük a házban.

Ha az ingatlanhoz nagyon közel van őrzőcég, akkor a 3-as válasza még a legoptimálisabb, de nekünk 12 km-ről jöttek és mondanom sem kell, hogy rendszerint sikertelenül, addigra minden meg volt rongálva, tettes sehol.

Soha nem tudtunk családilag elmenni egy esküvőre, vagy temetésre - nem napokra, órákra - mert valamelyikünknek őrizni kellett a házat.

Addig, ameddig erre iparszerűen rámennek és a buszmegállóban, meg a faluból kivezető úton ül kocsiban a kancigány és figyeli, hogy kik mennek el hazulról, addig te csinálhatsz amit akarsz, ha ki akarnak fosztani, akkor kifognak, de minimum jelentős károkat okoznak a behatoláskor.

Ha valami csoda folytán nevén nevezed az elkövetőt és megtalálják nála a méregdrága szerszámaidat, elektromos kerékpárodat, akkor is felmentik bizonyítottság hiányában, mert neked ezeknek nem volt meg a számuk és a blokkod róla, tehát neki is lehetett egy pont ugyanolyan.

Ezt mi a saját bőrünkön tapasztaltuk!

Sajnos csak a neked nem tetsző választ tudom adni, ha tartósan elmentek, nincs az az Isten, aki megvédje a tulajdonodat. Talán az egyetlen megoldás, ha valami rokont, barátot addig betelepítesz és ő éjszaka is több helyen égve hagyja a házban a villanyt és a bekapcsolt TV-t.

Mi gombokért eladtuk a házat és nagyon messzire költöztünk, azóta nyugalomban élünk az alap biztonsági intézkedések betartásával.

2018. febr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én egy sima riasztót szereltettem ami jól létható helyen villog. Azóta nem törtek be. Előtte igen. Én azóta nyugodtan vagyok ha nem is tartózkodom itthon.
2018. febr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5

Szerencséd van és remélem most rögtön le is kopogtad valami fán, alulról felfelé, bal kézzel!

2018. febr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az is ogaz hogy én nem Borsodban meg ehez hasonló helyeken élek.
2018. febr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Ne foglalkozz vele. Valószínű betörő lehet és aggódik hogy hozzád már nem mehet ha beszerelsz valamit. Stílusa nem rendes emberre utal.
2018. febr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Többe kerüljön bejutni, mint amit kivihet onnan. Ennyi a biztonságtechnika egy mondatban. Mekkora az érték?
2018. febr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!