Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hova szoktátok kidobni a...

Hova szoktátok kidobni a spray-ket?

Figyelt kérdés
Igazából ötletem sincs. De úgy tudom rendes kukába nem ajánlott.

2018. febr. 13. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel eddig nem láttam "Üres spray gyűjtőhelyet", ezért a kukába.
2018. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lakossagi szemetlerakoba lehet dijmentesen leadni, ha adsz a kornyezetvedelemre.
2018. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
A kukába. Le lehet pontozni, de nem ezen múlik a Föld jövője. ( A globális felmelegedést se mi csináljuk, hanem a Nap ciklusainak változása.)
2018. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Oda ahova te is.


Nem fogok ufók után nyomozni a kezemben egy dezodoros flakonnal. Pár utcával odébb láttam egyszer egy ufót, amire rá volt írva, hogy veszélyesnek minősülő cuccokat lehet bele dobni, mint chemotox, légfrissítős flakon ...

2018. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és hol van ilyen lerakó? :D
2018. febr. 13. 22:43
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Dobd a szelektívbe. Ha nincs külön szelektíves, akkor oda, ahová a szelektívet is dobod.
2018. febr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a szelektívkukára rá van írva, hogy az aeroszolos flakont nem szabad beledobni, úgyhogy nyilván normál hulladék, egyelőre.
2021. febr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!