Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy házon hogy tudom megállapí...

Egy házon hogy tudom megállapítani hogy van-e alap és vízszigetelés?

Figyelt kérdés
Bontás nélkül a vízszigetelést.
2018. márc. 14. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Bontás nélkül a vízszigetelést sehogy.


Alapi szigetelést látni lehet szabad szemmel is. Legalábbis nálunk kicsit kilóg, de csak akkor látni, ha alulról nézem, tehát nem igénytelen munkára utal.

Az a lényeg, hogy a nem lehet bevakolni, mert akkor ugyan úgy felszivároghat a víz.

2018. márc. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

1# Neked mi az az alapi szigetelès?

Alapon van egy vízszigetelès, erre jön a fal. Ez bontás után látható csak.

Alap föld felszíni rèsze látható; föld alatti nem. Ez utóbbi mèlysège lehet fontos.

2018. márc. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Régu házaknál legegyszerűbb, ha a föld színén áll, akkor nincs alap, ha 1-2-3lépcsőfok vezet be a házba, akkor van alapja...

Ha meg 1990nél régebbi, akkor valószínűleg nincs vízszigetelés, vagy ha van is, nagy eséllyel már tönkrement, elöregedett.

De nem mindenhová kell vízszigetelés.. az én házam pl egy alap és szigetelés nélküli dombtetőn álló ház, amit 1780ban építettek... semmi vízesedés soha nem volt.

2018. márc. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elkezded locsolni. Ha elszivárog és nem elpárolog akkor nincs vízszigetelés :D
2018. márc. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!